ATV'nin yeni dizisi İkimizin Sırrı başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile çok yakında başlıyor! İşte dizinin yayın tarihi..

 Başrollerini  Aras Aydın ve Leyla Feray paylaştığı ve oyuncu kadrosunda  Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve  Bestemsu Özdemir gibi başarılı isimler yer aldığı İkimizin Sırrı dizisi yayın hayatına başlamak için gün sayıyor!

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Üs Yapım imzalı, Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yöneteceği İkimizin Sırrı tanıtımları yayınlanmaya başlayarak yayın günü belli oldu. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine düşen fragman büyük beğeni toplamayı başardı.

İkimizin Sırrı Ne Zaman Başlayacak?

ATV'nin Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlanan ve ilk olarak Evlilik Sözleşmesi ismiyle anılan fakat isim değiştirerek İkimizin Sırrı olan dizi 8 Ağustos Pazar günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

“O lanet geceden beri peşimizdeler” sözünün dikkat çektiği fragman dram dolu  bir dizinin  geleceğini gösteriyor.

İkimizin Sırrı Konusu!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla anlaşmalı bir   evlilik yapmaya karar verir.  Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez.