Sodexo UP Hizmet ve Chef's Pack Eşref Hamamcıoğlu şirketleri merak uyandırdı!

Galatasaray'ın başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu şirketleri aranma rekorları kırıyor. Sedexo, UP Hizmet ve Chef's Pack isimli şirketlerle ismi geçen Eşref Hamamcıoğlu kariyeri merak ediliyor.

Gündem 19.06.2021 - 16:38 19.06.2021 - 16:38 Berkay Keskin

Galatasaray'da ilk 3 sandıkta zirvede götüren Eşref Hamamcıoğlu şirketleri ve bağlantıları merak ediliyor. Özellikle Sodexo, UP Hizmet ve Chef's Pack gibi şirketleri bulunan Eşref Hamamcıoğlu şirketlele bağı ne merak ediliyor.

Eşref Hamamcıoğlu Sodexo sahibi mi?

Türkiye'de Sodexo herkes tarafınan biliniyor. Paris merkezli şirket 15 - 20 milyar dolar servetiyle dünyanın en bilinen şirketleri arasında. Eşref Hamamcıoğlu Sodexo Türkiye kurmuş ve yıllarca yönetmiş ve daha sonra istifa etmişti!

Sodexo Türkiye bağlantısı şu an için bilinmee de Dünyanın en büyük şirketleri Sodexo ile 20 yıl süren çalışmaları sonrası istifa etmişti.

UP Hİzmet nedir?

UP hizmet, birleşme ve devralma danışmanlığı yapan vve çözüm üreten bir şirket.Kurumsal danışmanlık veren şirketin sahibi Galatasaray başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu.

Chef's Pack ve Eşref Hamamcıoğlu!

Galatasaray'ın başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu, Sodexo ile olan 20 yıllık tecrübesisini aktardığı Chef's Pack markası, kalori düşürme, sağlık ve dengeli beslenme pazarında faaliyet gösteren bir şirket.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@