Geniş bir ürün kataloğuna sahip olan Şok Market her hafta yayınlandığı aktüel katalog ile indirimlerini duyuruyor. 

Ayçiçek yağı, toz şeker, çay, yumurta fiyatları dibi gördü! ŞOK sazı eline aldı! Göstermelik indirimlere meydan okudu! Bu hafta yayınladığı kataloğa baktığımızda mutfak aletleri ve elektronik ürünlerde indirime gittiği görülüyor. Eğer bu tarz ürünlere ihtiyacınız varsa indirimin 4 ekimde son bulacağını hatırlamak isteriz. Ayrıca indirime giren ürünler sınırlı olarak şubelere gönderilmektedir. Fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir.

İsterseniz Cepte Şok üzerinden online olarak da ürünleri sipariş edebilirsiniz. Bu sayede online ürünlerde ki indirimlere de göz atmış olursunuz. Market online kısmına da oldukça ilgi gösteriyor. Buradan yapacağınız alışverişiniz kısa sürede evinize getirilecektir. 

Çok Özel Fırsatlar Var 

Bu hafta ki indirimlere baktığımızda kış için yorgan ve battaniye almak isteyenler için güzel fırsatlar olduğunu görüyoruz. Mikrofiber tek kişilik yorganlar 179 TL, çift kişilik yorganlar ise 209 TL’den satılıyor. Pamuklu kumaştan yapılmış ve oldukça şık renklere sahip battaniyelerin tek kişilik olanları 74 TL çift kişilik olanları ise 89 TL’ye satılıyor.

Bunun haricinde kendinize sizi sıcacık tutacak birşeyler örmek isterseniz örgü ipi çeşitleri 15 TL’ den satılıyor. Evinize mutfak ürünleri almak istenler içinde güzel fırsatlar var plastik saklama kapları 49 TL, kupalar 39 TL, Paşabahçe su bardakları ise tanesi 8 TL'den satılıyor.  

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Teknolojik Ürünlerde Düşüş Var 

Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik ürünler almak isterseniz bu hafta Şok Marketlere uğramanızı tavsiye ederiz. Lava lambalarının küçük olanları 99 TL, büyük olanları ise 400 TL’den satılıyor. Evinizi sinemaya çevirecek olan projeksiyon cihazları 5.500 TL’den, kulak içi kablosuz kulaklıklar ise 300 TL’den satılıyor.

Kaliteli bir modem istiyorsanız Asus modemler 600 TL’den satışta. Spor yapan biriyseniz akıllı bileklikler ise 480 TL’den satılıyor. Bu ürünler haricinde içinde tost makinesi, çay kahve makinesi ve blender bulunan küçük ev aletleri setleri ise 2900 TL’den başlayan fiyatlara satışa çıkmış durumda.  Tüm bu seçenekleri değerlendirmek ve indirimli ürünleri satın almak için ŞOK internet sitesine veya ŞOK markete gitmelisiniz.