Şok aktüel katalog yayınlandı! Marketler kendi aralarında belli günlerde aktüel katalog yayınlamaya ve indirimler yapmaya devam ediyor. Şok market yayınladığı aktüel katalog ile müşterisini şaşırttı.

Şok aktüel katalog yayınlandı! Marketler kendi aralarında belli günlerde aktüel katalog yayınlamaya ve indirimler yapmaya devam ediyor. Şok market yayınladığı aktüel katalog ile müşterisini şaşırttı. Şok her hafta çeşitli indirimler düzenlemeye ve aktüel ürünler getirmeye devam ediyor. Her hafta Çarşamba günü getirdiği aktüel ürünlere, 1 hafta raflarında yer veriyor. Mevsime, isteğe, ihtiyaca ve müşterisinin ekonomisine uyacak olan ürünler ile Türkiye'nin en çok tercih edilen marketlerinden biri olmayı başarıyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan Şok, bu haftaki kataloğunu yayınladı. Şok'un yeni aktüel kataloğu yarın vatandaşların beğenisine sunulacak. Şok market 17 Şubat Çarşamba günü, yeni aktüel ürünlerini satışa sunacak. 17 Şubat Çarşamba günü Şok market şubelerine gelen aktüel ürünler, 1 hafta raflarda kalacak. 1 hafta raflarda müşterisi ile buluşan Şok aktüel ürünler, 24 Şubat Çarşamba günü yeni aktüel katalog ürünleri gelene kadar duracak. Şok'a bu hafta çeşit çeşit mutfak eşyaları, tencere setleri, ev giyim ürünleri ve çocuklara uygun boyama kitapları ve oyuncakları geldi. Şok'a bu hafta gelen ürünler özellikle yeni evlenecek olan gençlere, çeyiz olabilecek niteliktedir. Peki, Şok'a bu hafta neler geldi? Şok aktüel katalogda neler var? Şok 17-24 Şubat aktüel katalog yayınlandı!

Şok'a Bu Hafta Neler Gelecek?


Şok 17- 24 Şubat Aktüel Katalogda Neler Var?

Şok'a bu hafta gelen aktüel ürünler her yaşa her cinsiyete ve her isteğe uyacak çeşitliliktedir. Yemek yapmayı seven mutfakta saatlerce vakit geçirenlere özel birçok tencere çeşidi geliyor. Ayrıca evlilik hazırlığı yapan ve çeyiz hazırlayan kişilerin de çok işine yarayacak olan ürünler, Şok market raflarında yerini alıyor. Amboss markasının fiyat performans açısından çok başarılı olan ürünleri kaçmaz. Amboss 6 parça tencere seti 169.90 TL'den sizleri, Şok markette bekliyor olacak. Kapsül tabanlı ve indiksiyon tipi ocaklara uygun tencere setinin içerisinde boy boy çelik tencereler var. Öte yandan Amboss Delta ürünü olan cam kapalı, çelik kulplu derin çelik tencere de 99.90 TL'den sizleri bekliyor olacak. Çelik derin tencerenin bir küçük boyu ise yine tüm aynı özelliklere sahip olarak 79.90 TL'den satışta olacak. Karnıyarık yapmaya ve içinde kalabalık ailelere pilav yapmaya uygun çelik karnıyarık tenceresi de 99.90 TL'den raflarda yerini alıyor. Tencere setlerini yanında yüzde yüz pamuktan kadın pijama takımları da 44.90 TL'den satılacak. İpeksi dokuya sahip olan gecelik ve sabahlıklar da Şok markette olacak. Şok markete gelecek ve stok yarışı olması beklenen ürün ise visko ortopedik yastıklardır. Visko ortopedik yastıklar 29.95 TL'den satılacak. 29.90 TL'den satışta olacak olan erkek oduncu gömlekleri ve süngerli banyo paspas takımı 2'li olarak 44.95 ile satışta olacak.Şok market aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise Sinbo markasının elektrikli süpürgesi yer alıyor. Sinbo toz torbalı süpürge, 2 yıl garantisi, 2.5 LT toz torbası ve 350 W emiş gücüyle 349 TL'den Şok markette satışta olacak. Her yerde sıklıkla gördüğümüz ve yoğun talep gören yüz temizleme ve masaj seti ise yine 2 yıl garanti ve farklı başlık çeşitleriyle 32.95 TL'den satılıyor olacak. Şok market elbette çocukları da unutmamış. Yasaklarla yaşadığımız pandemi döneminde evde sıkılan çocuklara da boyama kitabı setleri, çeşitli oyuncaklar, stickerlar ve havuzlu toplu kaydırak seti getiriyor. Şok market havuzlu toplu kaydırak seti pompası ve 50 adet topuyla beraber 179 TL'den satışta olacak.