FOX TV sevilen dizisi Sol Yanım dizisinden kötü haber geldi! Sol Yanım dizisi 31 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak mı? Sol Yanım yeni bölümü ne zaman sorusu cevap arıyor. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sol Yanım bitti mi final mi yaptı sorusu yan

FOX TV sevilen dizisi Sol Yanım dizisinden kötü haber geldi! Sol Yanım dizisi 31 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak mı? Sol Yanım yeni bölümü ne zaman sorusu cevap arıyor. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Sol Yanım bitti mi final mi yaptı sorusu yanıt arayacak.

Sol Yanım 31 Aralıkta var mı?

Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Sol Yanım yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sol Yanım yeni bölümü 31 Aralık’ta ekrana gelecek mi? Selim ve Serra aşkında neler olacak? İşte detaylar…

Sol Yanım hayranlarına kötü haber!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Sol Yanım da heyecanın dozajı yükselmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Adını Feriha Koydum dizisiyle benzer özellikler taşıdığı düşünülen Sol Yanım dizisi yüksek reyting oranlarıyla göz dolduruyor. Birbirinden farklı hayat şekillerine ve sosyal statülere sahip olan Serra ve Selim’in muhteşem aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Sol Yanım dizisi yılbaşı tatili nedeniyle 31 Aralık’ta ekrandaki yerini alamayacak.

Hatırlanacağı üzere son bölümde Serra ve Selim arasındaki aşk herkes tarafından öğrenilmişti. Okulda bomba etkisi yaratan bu haber, genç çiftin zor anlar yaşamasına neden oldu. Selim, Serra’nın mutlu olmasını istiyordu. Bu yüzden ona sürpriz yaparak şehir turuna çıkardı. Serra ve Selim’in birlikte geçirdikleri anlarda romantizm üst seviyeye taşındı. Selim, Serra ile birlikte olduğundan beri çok değişmişti. Eskisi gibi sinirli ve öfkeli değildir. Tam aksine herkese karşı çok sevecen davranmaya başlamıştı. Serra ise yaşadığı aşkın içerisinde hem çok mutlu hem de endişeliydi. Biricik’in aşklarına karşı çıkacağının farkındaydı. Kutlusay Malikanesi’nde de sular durulmak bilmemektedir. Biricik, Serra’nın karşısına çıkarak Selim’den uzak durmasını istemişti. Lakin, Serra’nın geri adım atmaya niyetinin olmadığını anladı.

Bu yüzden farklı planlar yapmaya karar verdi. Asena ve İhsan arasında da gerilim yaşanmaktaydı. Asena, İhsan’ın başka bir kadınla ilişki yaşadığından şüphelenmekteydi. Evlilik konusunu yeniden gündeme getirerek ilişkilerine bir şans daha vereceğini söyledi.

Sol Yanım yeni bölüm ne zaman?

Merakla beklenen Sol Yanım yeni bölümü 7 Ocak’ta ekrana gelecek.