İstanbul Esenyurt'ta çıplak şekilde spor yapan yabancı uyruklu şahıs "son çıplak" haberi olarak medyada yerini aldı

Ayrık otu ve eğrelti otu yenmez ama çörek otu semizotu ve dereotu yenir cümlesinde TDK'nin günümüzde geçerli olan yazım Ayrık otu ve eğrelti otu yenmez ama çörek otu semizotu ve dereotu yenir cümlesinde TDK'nin günümüzde geçerli olan yazım

Türkiye'de çıplak vatandaş haberleri tam bitti derken bu defa da İstanbul'da yabancı uyruklu bir şahsın çıplak hâlde spor yapmaya çalışması ortaya da ilginç kareler çıkarttı.  Şahsın cinsel organını kapatmaya çalışan da oldu elinde sopa ile kovalayan da.

İstanbul Bebek sahili, Beşiktaş, Ümraniye derken bir yandan çıplak güneşlenenlerle bir yandan ilişkiye girenlerle şoku yaşayan halk bu defa da çıplak spor yapanla güne başladı.

Suriyelilerin, Afganların, Pakistanlıların, Arap ve Afrika kökenlilerin toplanma merkezi haline gelen Esenyurt'ta ortaya çıkan son görüntüler de sosyal medyada yerini aldı.

Esenyurt'ta akıllara durgunluk veren olay! Yabancı uyruklu şahıs, cadde ortasında çırılçıplak spor yaptı - Haberler

Tüm tepkilere rağmen rahat rahat spor yapmaya devam eden şahsın ortaya çıkarttığı kareler ise yoldan geçen bir vatandaşın kameralarına yansıdı.

Aykırı'da yer alan habere göre bir vatandaşın, çıplak şahsın cinsel organını kapatabilmek için yerden yanına yavaşça yaklaşıp kutu koymaya çalışması ve sonrasında çıplak şahsın aniden hareketlenmesi sonucunda kaçması ile izleyenleri güldürdü.

Bu arada yabancı uyruklu şahsın akıl sağlığının yerine olduğu ancak uyuşturucu bir maddenin etkisinde olduğu öğrenilirken konuyla ilgili olarak şahsın polis gelmeden vatandaşlar tarafından bölgeden uzaklaştırıldığı aktarıldı.