Gelen bilgi doğrultusunda memur için 16.300 TL ve işçi için ise 11.500 TL ödeme yapılacağı kararlaştırıldı. Bu ödemeyi hangi banka kimler için yapıyor? İşte son dakika promosyon ödemelerinde gelişmeler...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Belediye ve bankalar arasındaki promosyon anlaşmalarında yeni bir döneme girildi. Mart ayında promosyon miktarları hiç beklenmedik şekilde arttı. Şimdi ise memurun da işçinin de yüksek ödeme alacağı belirtiliyor. Maaş hesabını bu bankada tutanlar yaşadı.

Belediye Çalışanları Promosyon Ödemesi Alacak

Bozkurt Belediyesi, banka ile yaptığı anlaşma sonrasında memur ve işçilere ödeme yapılmasına öncülülk ediyor. Anlaşmaya göre memur 16.300 TL alacak iken işçi ise 11.500 TL alacak. Promosyon ödemelerindeki son durumla birlikte her iki çalışan grubu da memnuniyet duyuyor.

Bankalar Yüksek Promosyon Ödüyor!

Bankaların belediyelere ait promosyon ihalelerine katılarak teklif yaptığı bilinmekte. En yüksek ve avantajlı teklifi veren banka ile anlaşma yoluna gidiliyor. Bu doğrultuda yalnızca belediyeler değil aynı zamanda yüksek sayıda çalışana sahip olan kurumlar için de promosyon anlaşması yapıldığı belirtiliyor.