Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan cafe ve restoranlar açılıyor! Milyonlarca insanın ekmek teknesi olan kafe ve restoranların açılma tarihi açıklandı. Kabine toplantısının ana gündemi aşı ve yasaklar oldu.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan cafe ve restoranlar açılıyor! Milyonlarca insanın ekmek teknesi olan kafe ve restoranların açılma tarihi açıklandı. Kabine toplantısının ana gündemi aşı ve yasaklar oldu. Ediniken bilgilere göre normalleşme takvimi elde edildi! Kafe ve restoranların açılacağı tarih belli oldu. Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? İşte tarihler!


Tüm dünyayı saran Koronavirüs salgınında tedbir amaçlı yasaklar devam ediyor. Alınan tedbirler kapsamında

kafeler, restoranlar, kahvehaneler, oyun salonları, hamamlar, havuzlar, düğün salonları kapatılmıştı. Vatandaşlar ise ekmek teknelerinin ne zaman açılacağını merakla bekliyordu. Gözler bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Kabine toplantısına çevrilmişti.

Milyonlarca çalışan ve mekan sahipleri Restoranlar ne zaman açılacak? Kafeler ne zaman açılacak? Kahvehaneler ne zaman açılacak? Hamamlar açıldı mı? gibi sorularını her gün internette arıyor. Gelecek haberleri bekleyen vatandaşlar için ekmek teknelerine dair haber geldi.

AÇILIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan eğlence mekanları, barlar, restoranlar, kafeler, kıraathaneler, hamamlar, havuzlar vb yerler ne zaman açılacak? Alınan bilgilere göre Şubat gelecek haftalarda kafe ve restoranlar açılacak.

Türkiye normalleşme takvimini hazırlamaya başlıyor. Buna göre Şubat ayında kafe ve restoranların açılmasının planlandığı öğrenilirken havuzlar, hamamlar spa yerleri, saunalar ve mesaj yerlerinin ise Mart ayında açılması planlandığı öğrenildi.