Son Dakika Adil Öksüz yakalandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan son dakika açıklamaları. Adil Öksüz yakalandı mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoğan peş peşe müjdeler vermeye başladı. Erdoğan en önemli açıklaması ise FETÖ

Gündem 19.05.2021 - 21:00 19.05.2021 - 21:05 Berkay Keskin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan son dakika açıklamaları. Adil Öksüz yakalandı mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoğan peş peşe müjdeler vermeye başladı. Erdoğan en önemli açıklaması ise FETÖ takımından birinin yakalandığı öğrenildi.

Son Dakika Erdoğan'dan FETÖ açıklaması!

19 mayıs 2021 çarşamba akşamı konuşan Erdoğan, "Yakında FETÖ takımından da önemli bir ismi açıklayacağız, şu anda elimizde. Kimi yakaladık, hesaba çektik, onun açıklamasını da yapacağız." açıklaması bulundu. Bu açıklamalar sonrası Ankara'ya yakın isimler sürpriz ismi açıkladı!

Adil Öksüz yakalandı iddiası!

Erdoğan'ın son dakika Fetö takımından önemli bir ismi açıklayacağız diyerek şu an sorguda olan kişinin Adil Öksüz olabileceği iddia ediliyor. Adil Öksüz yakalanarak ülkeye getirildiği iddia ediliyor. Erdoğan açıklamaları sonrası Sedat Peker mi yakalandı sorusu da cevap arıyor!

Fetö takımından kim yakalandı!

Sosyal medyada Adil Öksüz diyenler olduğu kadar Erdoğan'ın bu işler saniyelik diyerek Sedat Peker'in yakalanabilmiş olma ihtimali de gündemde. Ancak yakalanan ismin FETÖ denilince Adil Öksüz olması daha ağır basıyor!

Yeni Doğalgaz müjdesi!

Erdoğan son dakika açıklamasında Doğalgaz bulunduğu da açıkladı. Çok yakında yeni Doğalgaz müjdelerini vereceğiz açıklaması yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@