Son dakika: Bankamatik kartınıza 23.000 TL ödeme olacak, Son dakika haberi

Bankamatik kartınıza ödeme olacak. 23.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli kredi verilecektir. 23.000 TL'ye kadar kredi alacak kişilere, hemen ödeme Denizbank ve Akbank üzerinden ödenecektir. Kredi notu uygun olan kişilere, Denizbank ve Akbank kredisi alınacaktır. Denizbank ve Akbank kredisi başvurusu yapacak olan kişilere, 36 ay vadeye kadar ödeme verilmektedir. Kredi almak isteyenlerin bankamatik kartı olması durumunda, işlemler yapılmaktadır. 

DENİZBANK VE AKBANK KREDİSİ 

Denizbank ve Akbank kredisi kampanyasına katılmak isteyenlere, başvuru yapmak oldukça hızlı ve basit olacak. Başvurular SMS ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kredi notunuza göre işlem yapacağınız bu kredileri SMS ile hemen yapabilirsiniz.

SMS KREDİ 

SMS kredisi başvurusu yapmak için Denizbank, Cebimde kredi kampanyasına katılacaksınız. Denizbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, SMS ile kredi için KREDİM TC KİMLİK DOĞUM TARİHİ yazarak bu mesajı 3280 numarasına atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, KREDİ TC KİMLİK numarasına 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Kredi notunuza göre işlem yapabileceksiniz. 

MOBİL KREDİ

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Mobil kredi başvurusu yapacak olan kişilere, banka müşterisi olması durumunda, kredi ödemeleri mobil uygulamalar üzerinden de yapılıyor. Akbank Direkt veya Deniz Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve bu kredileri 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Bu krediler, 23 000 TL kredi işlem yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar alacağınız tüm kredilerde, 3 ay ertelemeli olarak ilk taksit ödemesinde işlem yapabilirsiniz.