6800 TL nakit için fırsat duyurusu geldi! Kamu ve özel bankalar başladı. Son dakika: açıklaması yapıldı. İşte tüm detaylar...

Kamu ve özel bankalar bugün harekete geçmiş durumda. Bu anlamda tüketici kredisi almak isteyenler eş güdümlü olarak bankalardan anında kredi alabilecekler. Hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla başlatılan 6800 TL'ye nakit kredi ödemelerinde 3 sene vadeye kadar prosedür yapılabilecek. Bankalar bu sabah yapmış bulunduğu duyuru ardından kredi kullanacak olan vatandaşlara başvurularını bundan sonra süratli bir şekilde internet yok ve SMS ile vereceğini açıkladı. 6800 TL tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşların müracaat yapabilmeleri amacıyla banka kredi politikalarına makul bir müşteri olması gerekiyor. 3 sene vadeye kadar kullanacağınız tüketici kredisinde ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme gerçekleştirmek istiyorsanız, müracaat sırasında bunu belirtmemiz gerekmektedir. Acil tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, banka şartlarına makul olması durumun daha Akbank, Finansbank ve Burganbank'ın yapmış bulunduğu bu kampanyaya katılarak düşük faizli kredi, onayı alabilir.

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Son dakika: Biraz önce belli oldu! 6800 TL nakit için fırsat duyurusu geldi! Kamu ve özel bankalar başladı... Para lazım diyenler, kredi çekmek isteyen vatandaşlara acil tüketici kredisi kullanmak istiyorlarsa bankadan SMS atarak anında prosedür yapabiliyor.  Akbank, Finansbank ve Burganbank bu vatandaşlar bağlamında yeni bir SMS kredi olanağı başlattı.  Akbank, Finansbank ve Burganbank tarafına SMS ile kredi müracaatında bulunmak istiyorsunuz cep telefonunuzdan kolayca mesaj atabilirsiniz.  Yapılacak olan müracaat ardından kredi onayı alan vatandaşlar, süratli birşekilde hesaplarına bu parayı yatırabilmeleri amacıyla banka üzerinden internet bankacılığı parolası alması gerekmektedir.  Akbank, Finansbank ve Burganbank üzerinden müracaat yapacak olan vatandaşlar ise hem banka şubesinden, hemde internet sitesi üzerinden müracaat edilir şekilde gerçekleştiriyor.