Pandemi bağlamında başlayan ekonomik kriz, insanların borçlarını ödemekte oldukça zorlandığı bir duruma evrilmiş şekildedir. Bu vakit zarfında para bulmak ve nakit imkânından yararlanmak amacıyla ilk tercih ettikleri her zaman bankalar oluyor.

Son dakika: Borçlarını mefta etmenin zamanı geldi! Borçlarını sıfırlamak isteyenlere bomba haber... Uzun vakitdir devam eden pandemi bağlamında ekonomik olarak zor günler yaşayan vatandaşlar oldukça fazla şekilde borçlanmış durumda.  Bu vakit zarfında para bulmak ve nakit imkânından yararlanmak amacıyla ilk tercih ettikleri her zaman bankalar olmuştur. Acil ihtiyaçlarınızı banka nakit avans para ve kredi kartı kullanmak suretiyle gidermeye çalıştılar. Bu amaçla şimdi ise birtakım bankalar bankanın kredibilitesine ve vatandaşların kredi borçlarına göre borç kapatma kredisi veriyor. Bankalar bu hali kendi lehlerine dönüştürerek kredi alan vatandaşların bütün banka borçlarını tek bir yerden tahsil yapabilmelerini için imkan veriyor. 

Özel bankalar ve kamu bankaları kredi kartı borçlarını ve tüketici kredilerini kapatarak tek yerden ödeme basitliği isteyenlere destek oluyor. En çok tercih edilen bankalar ise Akbank ve Denizbank olarak öne çıkıyor. 

Akbank borçları sıfırlıyor 

Akbank, 20.000 TL'ye kadar olan kredi kampanyalarında 1.80 faiz seviyesi ile prosedür gerçekleştiriyor. Yalnızca nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile banka şubelerine başvurabilirsiniz. 20.000 TL kredi alan vatandaşlar ayda 
1.909,82 TL ödeme yapabilirler.

Denizbank borçları mefta ediyor

Denizbank ise 1,93 faiz seviyesi ile etkinlik gösteriyor. Genellikle kendi bankasından maaş alanlara daha düşük faiz oranlarıyla kredi veriliyor. 
Denizbank şubelerine giderek aylık çok makul oranlarla 20.000 TL alıp 3 sene vade bağlamında rahat rahat ödersiniz. Borçlarınızı düşünmezsiniz. 

Denizbank Kredi Özellikleri

36 aya varan vade yapılıyor

Kefilsiz veriliyor 

Denizbank Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Bireysel kredi başvuru formu gerekiyor 

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi  gerekiyor 

Gelir belgesi gerekiyor

Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi gerekiyor

Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı! Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı!