Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 2 banka güçlerini birleştirerek gelir belgesiz ve şartsız şekilde tüketicisi kredisi kullanmak isteyenlere müjde verdi. 14.500 TL ödenecek.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Son dakika: Bu 2 banka, gelir belgesiz ve şartsız 14.500 TL ödeyeceğini açıkladı. Alınan bir son dakika gelişmesi haberi ile birlikte Akbank, İNG Bank ve TEB Bank üzerinden 14.500 bin TL'ye varan gelir belgesiz bir şekilde kredi kullanılabileceği açıklandı. İNG Bank ve TEB Bank üzerinden tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, belirlenmiş kıstaslara makul olmaları durumunda 2 dakika içinde Kredi sonucu ile birlikte Kredi onayı alacak. Bu 2 dev bankanın kredi kampanyalarına katıılımkoşuları ile çok daha çoğu haberimizde...

Banka kredi politikalarına makul olunması durumunda TEB Bank ve İNG Bank 14.500 bin TL ve sizlere mobil program üstünden gelir belgesiz bir şekilde kredi verecek. Bu bankalar üstünden kredi alabilmek isteyen yurttaşlar ise 90 gün ertelemeli bir şekilde ve 3 yıl vade alternatifi şeklinde düşük faizli kredi kullanabilecek. Banka kredi notu 1300 ve daha da üstünde olan vatandaşlar ise gereksinim kredisi alabilecek. Genellikle de nakit para gereksiniminin daha çok arttığı son günlerde 2 büyük banka koları sıvayarak vatandaşın derdine derman olmaya çalışıyor.

İNG Bank

Düşük faiz oranları ile 14.500 TL bağlamında tüketici kredisi müracaatı yapmak istemeniz durumunda 3 sene vade alternatifi şeklinde yapılan kampanya yönünden İNG Bank üzerinden prosedür yapabilirsiniz. 

İNG Bank tüketici kredisi müracaatı bilhassa de SMS ile çok süratli bir şekilde yapılabilmektedir. SMS ile gereksinim kredisi müracaatı prosedürlerini yapmak isteyen yurttaşların SMS ile kredi müracaatı gerçeklştirmeyi istemeleri durumunda yapmaları gereken ise oldukça kolaydır. Cep telefonlarından İNG Bank numarasına SMS atabilirler. 2 dakika gibi kısacık bir vakit içinde Kredi ileteceğiz yine sizlere gelecek ve onaylanan krediyi böylece hemen hesaba yatacak.

TEB BANK 

TEB BANK üzerinden tüketici kredisi çekmek isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gü ertelemeli olacak şekilde toplamda 3 sene vade alternatifi şeklinde bu kampanyaya müracaat işlemlerini gerçekleştirebilir. Sizler de kendinize en yakın TEB BANK şubesine gidebilir, kimlik ile gelir belgenizle birlikte bu bankanın yapmış bulunduğu düşük faizli kredi kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.