Son dakika haberi sonrasında vatandaşlara 100.000 TL ödeme yapılacak. Almak için detayları haberimizde veriyoruz.

Son dakika: Devlet duyurdu! 100 bin TL nakit ödeme yapılacak! Almak için bunu yapmanız çok elzem... Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmeler, gereksinim sahipleri başta olmak üzere halkın çoğu kesimini direkt olarak etkiledi. Giderek pahalılaşan gündelik yaşam şartlarına karşı kişiler zor günler yaşarken bir şekilde ayakta durmaya çalışıyorlar. Bankaların tüketici kredisi hizmetlerine yönelmeye başladılar. Yeni devresinin gelmesi ile eş güdümlü düzenlenen güncel tüketici kredisi kampanyaları tek tek duyurdu.  Halk Bankası, yeni süreçte geliştirmiş bulunduğu tüketici kredisi kampanyalarına yeni olarak, bir kampanya daha açıkladığını ve söz hususu kampanyadan sadece eczacıların yararlanabileceklerini bildirdi. Banka, alakalı kampanya hizmetinin ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

Halkbank Eczacı Kredisi 2022

Bu kapsamda hem emeklileri hem memurları hem de başka vatandaşları tek tek ele alarak gereksinim kredisi kampanyaları ilerleten banka, bu kez de sadece eczacı yurttaşların yararlanabilecekleri bir tüketici kredisi kampanyası düzenlediğini bildirdi. Halk Bankası’nın web sitesi bağlamında açıklanmış olan eczacı tüketici kredisi duyurusuna göre söz hususu hizmetin 100 bin TL ile sınırlandırıldığı ve azami vade adedinin 36 ay bulunduğu bilgi kapasitesi kaydedildi. 

Halk Bankası doğrultusundan tasarlanmış olan 100 bin TL limitli eczacı tüketici kredisi kampanyasının misal hesaplama tablosu belli oldu. Buna göre 36 ay vade, yüzde 1,71 faiz seviyesi ve 52,50 TL kredi tahsis ücreti bağlamında 10 bin TL’lik kredi çekmek isteyen eczacıların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 397,00 TL olarak revize edildi. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Halk Bankası Eczacı Kredisi Şartları Ve Başvuru 

Halk Bankası’nın 100 bin TL limitli eczacı tüketici kredisine, banka şubeleri aracılığı ile müracaat yapılabilmektedir. Söz hususu hizmet, mobil platformlar aracılığı ile müracaat yapılmaya makul değildir.