Ekonomide yaşanan dalgalanmalar birçok vatandaşın nakit paraya duyduğu ihtiyacı artırdı. Devletin desteği ile Türkiye’nin en önemli iki bankası, nakit ihtiyacı olan vatandaşların yanında yer alçağını açıkladı.

Son dakika: Devletin desteği ile hem Halkbank hem de Vakıfbank 40.000 TL nakit verecek! Bu kapsamda vatandaşlara kredi verilecek. Üstelik bu kredilerin geri ödenmesi noktasında da büyük kolaylık sağlanacak. Uygulanacak düşük faiz oranları ile beraber geri ödeme planına da vatandaşları sıkmayacak şekilde ayarlanacak. Böylece hayat pahalılığında aradığı desteği almak isteyenler vatandaşlar ister Halkbank isterlerse Vakıfbank’tan kredi alabilecek. Özellikle devlet destekleri ve düşük faizli kredi fırsatlarında kamu bankalarının ön plana çıktığı biliniyor!

Verilecek Kredi Desteğinde Hangi Şartlar Aranıyor?

Kredi desteği verecek bankalar, bunun için keskin şartlar aramıyor. Sadece kendi müşterisi olan vatandaşlara bu noktada daha büyük avantajlar sağlıyorlar. Özelikle de verilecek kredinin miktarı üzerinde bu kriter önemli bir etken oluyor. Bankalar kendi müşterine çok daha yüksek miktardalar kredi desteği veriyor. Bunun haricinde başvuru yapan kişinin emekli, özelde veya kamuda çalışması bir ayrıma neden olmuyor.

Desteği alan kişi, 24 ay ve 36 ay vade süresi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Dolayısıyla geri ödemede taksitlerin miktarı da buna göre belirleniyor. Ayrıca 3 ay erteleme imkânında sunularak büyük bir avantaj daha sağlanmış oluyor. Böylece çok daha pratik ve avantajlı bir şekilde  kredi çekebilmeniz de mümkün oluyor!

7/24 Kolay Başvuru İmkânı

Halkbank ve Vakıfbank verdikleri bu kredi desteğine vatandaşların kolay erişebilmesi içinde büyük rahatlık sunuluyor. Herhangi bir saat ve gün sınırlaması olmadan başvuru yapılabiliyor. Başvuru için adı geçen bankalarının en yakın şubelerine gidilebileceği gibi ATM üzerinden de işlem gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bu bankaların müşterisi olan ve internet bankacılığını kullanan vatandaşlar online kanaldan da başvuru yapabiliyorlar.

16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu! 16 Milyon Emekliyi İlgilendiren 7500 TL'lik Ödeme Bankada Kuyruğa Neden Oldu!

Seçilen metot ne olursa olsun vatandaştan kimlik haricinde herhangi bir ek belge talep edilmiyor. Yapılan inceleme sonrasında en kısa sürede kişiye geri dönüş yapılıyor. Başvuru onaylanır onaylanmaz para hemen vatandaşın hesabına yatırılıyor. Böylece yine saat sınırlaması olmadan kişi parasını ATM’den kolayca çekebiliyor.