Son Dakika Şiddetli deprem! Elazığ ve Malatya'da şiddetli deprem! 26 Aralık 2020 son depremler nerede oldu? 26 Aralık deprem şiddeti kaç? Elazığ ve Malatya'da hissedilen depremin şiddeti kaç. Elazığ ve Malatya'da çok şiddetli deprem meydana geldi.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
Son Dakika Şiddetli deprem! Elazığ ve Malatya'da şiddetli deprem! 26 Aralık 2020 son depremler nerede oldu? 26 Aralık deprem şiddeti kaç? Elazığ ve Malatya'da hissedilen depremin şiddeti kaç. Elazığ ve Malatya'da çok şiddetli deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü ve şiddeti merak ediliyor.

Son Dakika Elazığ ve Malatya'da Deprem!

26 Aralık 2020 Son deprem nerede oldu. Oldukça şiddetli bir şekilde Elazığ ve Malatya'da hissedilen depremin şiddeti kaç? Malatya ve Elazığ depremi korkuttu. Her iki ilimizde şiddetli bir şekilde sallandı! İşte Elazığ ve Malatya depremi şiddeti!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi 26 Aralık son depremler şiddeti!

Elazığ depremini AFAD 4.1 olarak açıklarken Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 4.7 olarak açıkladı! Şiddetli deprem şiddeti birazdan güncellenecek.

Merkez üssü Elazığ olan deprem, çevre illerde de hissedildi.