Son Dakika: Emekli maaş alan kişilere 15 Temmuz'dan sonra banka şubelerinden 5000 TL ödeme olacak!

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için 5000 TL'ye kadar ödeme haberi geldi. Emekli maaş alan vatandaşlar, 5000 TL ve üzerinde ödeme almak istiyorlarsa, 15 Temmuz sonrasında başvurularını, kamu bankaları üzerinden gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaş hesabınız üzerinden sizlere 5000 TL'ye kadar ödeme verilmektedir. Verilecek olan bu ödemeler de ihtiyaç kredisi adı altında değil, kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak, artı para olarak kendi emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yapabilirsiniz. 5000 TL kullanmış olduğunuza artık paralar da geri ödemesini, taksitli nakit avans olarak yapmak istiyorsanız, 12 ay vadeli olarak seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, yapabileceğiniz bu işlemler kamu bankaları tarafından size düşük faizlerle verilmektedir. 

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası şubelerine gitmeden işlemlerini yapacak olan vatandaşlar, ayrıca, 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisinde 50000 TL olarak banka şubelerine gitmeden ziraat mobil uygulaması üzerinden alabilir. 

VAKIFBANK VE HALKBANK

Diğer kamu bankaları olan VakıfBank Halkbank üzerinden demo internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden 5000 TL için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız, emekli maaş hesabınız üzerinden verilecek olan 5000 TL, ödemelerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olduğu zaman hemen banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı veya müşteri hizmetleri numaraları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.