Emeklilerin ihtiyaçlarını karşılaması için bir nakit kampanyası başlatılacağına dair sosyal medyada haber dolaşmaya başladı. Söylentilere göre maaşı 2500 TL ve üzerinde olanlara nakit avans kullanma şansı verilecek. Bunun için emeklilerin yapması gereken sadece kendi bankalarına gidip başvuruda bulunmaktır. Bu kredi sayesinde emeklilerin ihtiyaçlarını karşılaması kolaylaşacaktır.

Son dakika emekli maaşı 2500 TL ve üzerinde olanlara çok önemli bir duyuru yapıldı! 50.000 TL veriliyor... Özellikle acil olarak nakde ihtiyacı olan emeklilerin hızlı bir şekilde bu ihtiyaçlarını karşılaması için bu tarz kampanyaların oldukça yararlı olacağı düşünülmektedir. Şu anlık her bankanın bu kampanyaları yapmayacağı sadece kamu bankaları ile birkaç özel bankanın emeklilere bu imkânı tanıyacağı söylentiler arasındadır.

Ziraat Bankasından Haber Var!

Birçok emekli yılların deneyimine sahip olan Ziraat Bankasından maaşlarını almaktadır. Uygun faiz oranları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak birçok kredi sunan banka şimdide emeklilerin acil ihtiyaçlarını karşılaması için kampanya yapmaya başlayacak diye haberler gelmeye başlamıştır. Buna göre maaşı belirli bir miktarın üzerinde olan emekliler nakit başvurusunda bulunabilecek. Başvuru için doğrudan banka şubelerine gidebilirsiniz

Sözleşmeli Ebe Alımlarına Başvurular Başladı! Sağlık Bakanlığı Ebe İş İlanı, ÖSYM KPSS Puan Şartı Yazıyor... Sözleşmeli Ebe Alımlarına Başvurular Başladı! Sağlık Bakanlığı Ebe İş İlanı, ÖSYM KPSS Puan Şartı Yazıyor...

. Eğer internet bankacılığını kullanıyorsanız bu noktada bankacılık şifreniz ile de başvuruda bulunma imkânınız da olacaktır. Kullandırılacak olan kredinin 36 ay vadeli olacağını söylenmektedir. Nakit kredisinin de 50.000 TL’ye kadar olacağı düşülmektedir. Yüksek meblağlı krediler emeklilerin oldukça işine yarayacaktır. Böylece emekli maaşı üzerinden pratik bir şekilde kredi alabilmek de mümkün hale geliyor!

Birçok Banka Ödeme Yapacağını Duyurdu

Kamu bankalarının nakit kredi imkânı tanıyacağının haberlerinin gelmesinin ardından özel bankalardan da emeklilere ödemeye yapılacağına dair söylentiler gelmeye başladı. Ödeme yapacak bankaların Qnb Finansbank, İş Bankası, Denizbank olacağı ilk gelen haberler arasında yer almaktadır. Eğer emekli maaşını bu bankalardan alan kimseler varsa şubelerden çok daha geniş bilgi alabilirler.

Kampanyalar başladıktan sonra internet üzerinden duyurulacağından bankaların internet sitelerini takip etmek ve mail duyurularına abone olmak oldukça yararlı olacaktır. Nakit ihtiyacı olan kişiler bu imkanlar sayesinde kredi kartı borçlarını kapatabilir ve eksiklerini kısa sürede giderebilirler. Nakit kredilerinin kısa süreler içinde onaylanacağı ve insanların hesaplarına hızlıca yatırılacağı düşünülmektedir.