Emekli vatandaşlar yönünden yayılan birbirinden avantajlı kampanyalar ile bankacılık pazarı ürün ve hizmetlerini kullanmak bundan sonra çok daha cazip bir duruma dönüşüyor.

Son dakika: Emekli maaşınız o bankadaysa hesabınıza şimdi bakın! kontrol edin! 5.400 TL yatmış olabilir! Emekli vatandaşlar yönünden yayılan birbirinden avantajlı kampanyalar ile bankacılık pazarı ürün ve hizmetlerini kullanmak bundan sonra çok daha cazip bir duruma dönüşüyor. Ülkemizin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, 2022 yılı içinde emekli vatandaşlara özel tüketici kredisi kampanyalarıyla adet cezbediyor. Vakıfbank'ın emekli vatandaşlara özel bir şekilde sunmuş olduğu tüketici kredisinin ayrıntıları ve başvuru işlemleri haberimizde..

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

Vakıfbank Emekli Kredi Kampanyası 

Ülkemizin çok önemli kamu bankası olan Vakıfbank'tan tüm emekli vatandaşları sevinçten havalara uçuracak bir kredi kampanyası geldi. Vakıfbank, emekli müşterileri yönünden sunmuş bulunduğu avantajlı gereksinim kredisi kampanyası ile tüm acil masrafların yerine getirilmesi yönünden makul şartlardan faydalanabilmek fırsatı sunuyor. Vakıfbank mutlu emekli tüketici kredisi şeklinde yayılan kredi kampanyasından tüm Halkbank emekliliği müşterileri faydalanabilir.

Vakıfbank doğrultusundan yayılan emekli tüketici kredisi kampanyası aracılığı ile emekli yurttaşların maaşlarını Vakıfbank'tan alan ya da taşıyan tüm emekliler, 150.000 TL'ye kadar acil nakit problemlerini karşılamak hedefiyle kredi üstünlüğünün faydalanabilecek. 3 sene vade alternatifi bağlamında verilecek kredi kampanyasının detaylarına geldiğimizde ise %1.55'ten başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 

Emeklilere özel olarak hazırladığımız bu adımlar yardımıyla maaşını bankamızdan alan emekli müşterilerimiz, tek bir tuşlamayla Müşteri Temsilcileri’ne basitçe ulaşabilirler.