Son Dakika: Emekli Maaşları Alanlar ve Sigortalı Çalışanlara Ek Ödemeler Verilecek, Başvuru Yapan Alacak

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı

Son dakika haberine göre emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşları ek ödemeler verileceği açıklandı. Bankalardan daha önce ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanan tüm vatandaşlar istedikleri zaman bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirerek düzenli Kredi ödemeleri yapmış olmaları halinde 50.000 TL'ye kadar nakit ek kredi ödemesi alacağını duyurdu. emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyaları Akbank ve Denizbank üstlenerek vatandaşlara Kredi ödemelerini düşük faiz oranları ile birlikte vereceğini duyurdu.

Akbank ve Denizbank üzerinden sizler de başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve dilediğiniz zaman banka şubelerine gitmeden de ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara özellikle de Akbank hesapları olmaları durumunda Akbank müşterisi olan herkes başvuru şartlarına uygun olarak Kredi ödemeleri alabilmektedir. ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirtilen Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve onaylanan kişilere hemen uygun faizlerle kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak yapılandırılacaktır.

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredim t.c kimlik ve doğum tarihi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeleri halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.