Son Dakika: Emekli TC Kimlikle Hemen Ödeme Alacak! Başvuru Yapacak emeklinin şartları belli oldu. Detaylarını öğrenmek istiyorsanız haberimizde...

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!

Emekli olan kişilere 10.000 TL'ye kadar ödeme verilmektedir. Verilecek olan bu ödemeler kişilerin banka hesaplarına yatmaktadır. Emekli olan vatandaşlar son dakika ihtiyaç kredisi kampanyası olarak Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından yapılan bu kampanyaya katılabileceklerdir. Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından kredi imkanından faydalanacak olan kişilere, banka 3 ay ertelemeli olarak kredi kullandırmaktadır. Ziraat Bankası ve Şekerbank yaptığı bu kredi kampanyasında emekli olan kişilerin emekli maaşlarını kendi bankasından almasını istemektedir. 

Ziraat Bankası ve Şekerbank tarafından verilen bu destek ödemelerinde başvurularını yapan kişiler, daha önce kredi onayı aldıysa kredilerini hesaplarına atacaklardır. Bankadan 2 gün içinde başvuru yapanlar daha hızlı onay alacaklardır. 

Ziraat Bankası 10.000 TL Ödeme 

Emekli olan vatandaşlara kampanya yürüten bankaların içinde bulunan Ziraat Bankası, emekli maaşını bu banka üzerinden alan kişilere hemen ödeme yapıyor. Daha önceden Ziraat Bankası’ndan kredi alınmış olsa bile, krediye hemen onay verilebilecek. 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi kullanılabilecek. Ziraat Bankası’ndan maaş alınması durumunda banka kredi notuna göre onay verecektir. Sizlerde maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, vakit kaybeden başvurunuzu yaparak ihtiyaç kredisi imkânından faydalanabilirisiniz.

nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-son-duyuru-yapildi-bankalara-gitmenize-gerek-yok-en-dusuk-5000-tl--1

Şekerbank’tan Emekli Müşterilerin 10 bin TL Tutarlı Kredi…

Acil ihtiyaçlarınız için başvuru yapmadan da kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için 10 bin TL tutarında kredi kullanmak isteyen kişiler, belli şartları yerine getirmek şartı ile kredilerini hemen kullanabilecek. Şekerbank kredi alacak olan emekli vatandaşlara, maaşlarını kendi bankalarına taşımaları halinde, kredi almak isteyen kişilerin borçlarını kapatmak için kredi kullandırıyor.  Başvuru yapmak isteyenler banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilecek.