Son Dakika, Emekliye Müjde, Maaşlarına Ek 15000 TL Ödenecek, Cumhurbaşkanı Açıkladı!

THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar... THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar...

Emekli maaşlarını alan kişiler için kamu bankalarından yeni ödeme haberi geldi. Cumhurbaşkanı tarafından daha önce onayı verilen ve bankaların emekliler için yaptığı sıkı tedbirlerin kaldırılması için duyuru yapıldıktan sonra, bankalardan kredi almak için artık esnek kredi kampanyaları başladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlayan bu kampanyada nakit kredi almak isteyenlere, emekli maaşlarının hesapları üzerinden ödemeler verileceği duyuruldu. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişilere, Kamu bankaları destek ödemesi verecek ve emekli maaşlarınızın hesaplarına ek olarak bu ödemeleri alabileceksiniz.

Devlet destekli ödeme! 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişileri ilgilendiren bu haberde, 50.000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu yapacak. 50 bin TL ve üzerinde kredi alacaklar ise, 100.000 TL'ye kadar 24 ay vade, 100.000 TL üzerinde ise 12 ay vadeli kredi alacaklardır. 50.000 TL kredi için gelir belgesi istenmemektedir.

snVEn_1678701457_2054_w750_h500

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için şubelere giderek, kimlikle işlem yapacağınız gibi, ayrıca bankaya gitmeden, ön onay bankaların resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. 

80000-2

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emekli maaşlarına göre, daha önce kişilere kredi verdiyse, 50 bin TL'ye kadar gelir belgesiz, devlet destekli kredi ödemesi vermektedir. Nakit alacak kişilere bu krediler 36 ay vadeli ödenir. En düşük faizlerle de bu kredileri geri ödersiniz. Emekli maaşları Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde olmayanlar, bankadan kredi almak için banka müşterisi olması ve emekli maaşlarını bu bankalara taşıması durumunda, 50.000 TL kredi için başvuru yapacaklardır.