Galatasaray'da sular durulmuyor. Yönetim ile savaş giderek büyüyor.

Galatasaray'da sular durulmuyor. Yönetim ile savaş giderek büyüyor. Son olarak Hatay'a 3-0 yenilen Galatasaray Spor Kulübü'nde Fatih Terim depremi yaşanıyor.

Galatasaray'da geçtiğimiz hafta Belhanda'nın takımdan gönderilmesi başta Fatih Terim olmak üzere futbolcuları da büyük ölçüde rahatsız etmiş ve yönetime karşı tavır alındığı görülmüştü. Son olarak alınan mağlubiyetler bu sefer taraftarları da rahatsız etti.

Galatasaray'da Hatay mağlubiyeti sonrası Fatih Terim'in istifa edeceği konuşulmaya başlanmıştı. Son olarak Erman Toroğlu Fatih Terim için "Galatasaraylılar Fatih Terim konusunda fazla homurdanmaya başladı . Zorladı yönetimi Arda'yı aldırdı, hani Arda? Yol ayrımındalar bence. Ama yeni yönetim mi gelir, bu yönetim mi kalır, bilemem..." diyerek Galatasaray'da büyük bir değişimin olacağını iddia etmişti.

Edinilen bilgilere göre Fatih Terim ardı ardına alınan mağlubiyetler ve yönetim ile tartışmalar sonrası istifa kararını kesinleştirdi. Yakın kaynakların aktardığına göre Fatih Terim'in Mustafa Cengiz'e istifasını sunduğu öğrenildi.

MUSTAFA CENGİZ NEFRETİ BÜYÜYOR!

Galatasaraylı taraftarlardan futbolculara ve teknik ekibe Galatasaray'da başkan krizi yaşanıyor. Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Dursun Özbek gibi tarihin en kötü Galatasaray başkanı olarak anılmaya başlandı.

Taraftarlar önce Mustafa Cengiz'i ardından da Fatih Terim'i istifaya davet etti. Mustafa Cengiz'in kulübü hem sosyal anlamda hem de başarı anlamında vasıfsız yönettiğini ve hükümdarlığını sürmeye çalıştığını söyleyen taraftarlar Mustafa Cengiz'i istifaya davet etti.