Profesyonel müzik kariyerine 2012 yılında çıkardığı "Bu Ne Yaa" isimli albümüyle başlayan ve geride kalan yıllarda müzik listelerini kasıp kavuran şarkıcı Ece Seçkin'den pandemi mesajı geldi. Babaannesi Necla Seçkin ile babası Eyüp Seçkin'in koronavirüse

Profesyonel müzik kariyerine 2012 yılında çıkardığı "Bu Ne Yaa" isimli albümüyle başlayan ve geride kalan yıllarda müzik listelerini kasıp kavuran şarkıcı Ece Seçkin'den pandemi mesajı geldi. Babaannesi Necla Seçkin ile babası Eyüp Seçkin'in koronavirüse yakalandığını kaydeden ünlü şarkıcı, bu virüse karşı tetikte kalmak gerektiğini bildirdi. Babaannesi ve babasının testlerinin pozitif çıkması üzerine ailece şoke olduklarını kaydeden 29 yaşındaki ünlü şarkıcı, "Allah rızası için evinizde oturun, virüsü daha fazla yaymayalım" ifadelerini kullandı.


"O kadar tedbire rağmen virüse yakalandılar"


Babaannesi ve babasının koronavirüse yakalandığını öğrenince daha önce yaşamadığı bir korkuya kapıldığını aktaran Seçkin, sevdiği kişilerin başına gelebilecek kötü şeylerden ötürü paniğe kapıldığını söyledi. Birçok önlem almalarına rağmen Babaannesi ve babasının yine de virüse yakalandığını aktaran Seçkin, 93 yaşındaki babaannesinin aşılarını yaptırdığını hatırlattı. Babaannesinin aşının korumasında olduğunu kaydeden ünlü şarkıcı, babasının henüz aşılanmadığını ancak durumunun şimdilik iyi olduğunu belirtti.

"Eylül ayında düğünümüz var"


Şu an izole edilen babaannesi ve babasının bütün ihtiyaçlarını karşıladığını belirten ünlü şarkıcı, ikisinin de durumunun iyi olduğunu dile getirdi. Öte yandan pilot olan nişanlısı Çağrı Terlemez ile 3 yıldır beraber olduklarını kaydeden ünlü şarkıcı, eylül ayında düğün yapmayı planladıklarını söyledi.Normal şartlarda geçen yıl haziran ayında evleneceklerini aktaran ünlü şarkıcı, pandemi nedeniyle kurallara uyduklarını ve düğünü erteleme kararı aldıklarını kaydetti. Bütün ailesinin eylül ayına kadar aşılarını yaptırmış olacağına vurgu yapan Ece Seçkin, bu nedenle eylül ayında güzel bir düğün yapmak istediklerini dile getirdi.

Ece Seçkin'in kariyeri


2012 yılında piyasaya sürdüğü "Bu Ne Yaa" adlı albümüyle listeleri alt üst eden 1991 doğumlu ünlü şarkıcı, Ozan Doğulu ile düet yaptığı "Hoşuna mı Gidiyor?" şarkısıyla 2014 yılına damga vurmuştu. "Mahşer", "Şok Oldum", "Hoş Geldin Ayrılığa", "O La La", "Dibine Dibine" ve "Yastık" gibi şarkılarla listeleri sallayan Ece Seçkin, 9 yıllık profesyonel müzik kariyerine 8 albüm çıkardı.


Ece Seçkin'in albümleri  • Bu Ne Yaa (2012)

  • Şok Oldum (2014)

  • Aman Aman (2015)

  • Zamanım Yok (2016)

  • Dibine Dibine (2018)

  • Geçmiş Zaman (2019)

  • Acayip İyi (2020)

  • Yastık (2021)