Son dakika haber, Bankamatik kartına 3 banka tarafından 40.000 TL ödeme yattı!

Denizbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası tarafından başlatılan, Nakit kampanyasında 40000 TL kadar ödeme alabilir ve istediğiniz zaman bu krediyi kullanabilirsiniz. Denizbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturularak işlem yapılıyor. ilk kredi taksit ödemenizde 3 ay erteleme yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. 

DENİZBANK

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini SMS atarak yapabilir. Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderebilir ve bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

YAPI KREDİ BANKASI 

Sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bir diğer bankası Yapı Kredi Bankası olmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi verilmektedir. Acil ihtiyacımızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kredi kampanyasında, sizlerde hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. yapı Kredi Bankası, SMS ile kredi kampanyasına katılarak, başvurularda gerçekleştirmek isteyen kişilerin 3 ay, ertelemeli kredi başvurusuna, internet bankacılığı uygulaması üzerinden de alabilir. 

GARANTİ BANKASI 

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden, Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyor ve hesaplarına istedikleri zaman ödemeler alabiliyor.