Son Dakika Haber: Önemli! Emekliye PTT Üzerinden 50.000 TL 36 Ay Vadeye Kadar Emekli Kredisi Verilecek

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, emekli kredisi verileceği açıklandı. Emekli maaş alan vatandaşlar için son zamanlarda yapılan kampanyalara bir yenisi eklendi ve kredi kullanacak olan kişiler artık PTT üzerinden de ihtiyaç kredisi, Emekli Kredisi kullanabiliyor. Ptt yapmış olduğu bu yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 

PTT VE AKTİFBANK VERECEK!

Emekli maaşınızı sizler de PTT üzerinden alıyorsanız veya emekli maaşınızı PTT ye taşıyarak bu kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, PTT ile birlikte aktif Bank arasında yapılan anlaşmayı sonrasında kredi notunuz düşük olsa bile bu bankadan kredi alabilirsiniz. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, ayrıca cep telefonları üzerinden de işlemlerini yaparak, kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacaktır.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacaktır. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi 5 dakika içerisinde verilmektedir. 

SMS İLE BAŞVURU YAPILACAK!

Ptt üzerinden başvuru gerçekleştirerek SMS ile kredi kullanacak olan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermesi yeterli olacaktır. Ptt, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına göndermeniz durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılabilirsiniz.