Son Dakika Fenerbahçe'de Korona virüs şoku yaşanıyor. Fenerbahçe'de bazı oyuncularda Corona Virüs belirtilerine rastlandığı ve karantinaya alındığı duyuruldu.

Son Dakika Fenerbahçe'de Korona virüs şoku yaşanıyor. Fenerbahçe'de bazı oyuncularda Corona Virüs belirtilerine rastlandığı ve karantinaya alındığı duyuruldu. Fenerbahçe resmi hesabından son dakika olarak verilen haberde Koronavirüs şoku yaşanıyor.Son Dakika Fenerbahçe'den duyuru!"Erkek Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır.  Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir.  Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır. Fenerbahçe Spor Kulübü" denildi.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


İşte o açıklama!

Fenerbahçe Avrupa'dan bulaştı!İlk gelen bulgulara göre Fenerbahçeli oyuncularda Eurolig nedeniyle bol bol İsrail, İspanya ve İtalya ekipleriyle oynadığı maçlarda bulaştığı düşünülüyor. İlk aldığımız son dakika haberinde oyuncuların durumu ciddi olduğu öğrenildi.