Son Dakika sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Son Dakika yeni vaka ve sayısı duyurdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklama da toplam 5 ölüm daha gerçekleştiğini ve 311 yeni vaka geldiğini duyurdu.

Son Dakika sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Son Dakika yeni vaka ve sayısı duyurdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklama da toplam 5 ölüm daha gerçekleştiğini ve 311 yeni vaka geldiğini duyurdu.Son Dakika Fahrettin Koca duyurdu!

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!


Twitter adresinden açıklama yapan Fahrettin Koca, "Son 24 saatte 3656 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 311’i POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 670’e ulaştı. Yaşlı ve direnci zayıf 5 HASTAMIZI KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Tamamı yaşlılarımızdan. Yaşlılarımızı koruyalım. MÜCADELEMİZDE BİR AN BİLE ESNEKLİK GÖSTERMEYELİM." yorumu yapıldı.Toplam 9 kişi hayatını kaybettti!Koronavirüs Türkiye'de çok hızlı ilerliyor. Koronavirüs'le ilgili Fahrettin Koca son açıklaması sonrası 1 günde 5 kişi yaşaımını yitirdi ve toplam vaka sayısı 9'a ulaştığı açıklandı.