Son Dakika haberi: Kimlik numarası son rakamı bağlamında 19000 TL ödeme yapılıyor! Son dakika ödeme haberi bankalardan geldi. İşte detaylar...

Son Dakika haberi: Kimlik numarası son rakamı bağlamında 19000 TL ödeme yapılıyor! Başvurular başladı... Son dakika kampanyasında bilhassa tüketici kredisi alacak vatandaşlar 19.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabileceklerdir. 19.000 TL'ye kadar tüketici kredisi alacak olan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada 19.000 TL'ye kadar tüketici kredisi alacak olan şahıslar 2 bankadan müracaat yapabileceklerdir. 

İNG BANK

İNG Bank bağlamında mobil uygulama üzerinden paranızı almak son derede kolaydır. 19.000 bin TL masrafsız ve kefilsiz olarak verilecek. İNG Bank tüketici kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar banka hesapları varsa bu şekilde kredi kullanabilirler. Kredi başvurunuzu ING Mobil ya da ingbank.com.tr/isiniz amacıyla sayfasından anında başlatabilir, kredi limit sonucunu saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Başvurunuzu TC Kimlik Numaranızı sisteme girmek suretiyle hemen başlatabilirsiniz, yaptığınız işleminizi sürdürmek için cep telefonunuzun beraberinizde olması oldukça önemlidir. 

BURGANBANK

Burganbank bağlamında yapılan 19.000 TL kredi kampanyasında 90 gün ertelemeli olarak prosedür yapacaktır. Burganbank 19.000 TL'ye kadar tüketici kedisi alacak vatandaşlar Cep telefonunuzdan mesaj seksiyonuna girdikten sonra SIFRE yazın, bir adet boşluk bırakın, meydana getirmek dilediğiniz 4 haneli şifrenizi yazın, yine bir adet boşluk yapın ve kartınızın son 4 hanesini yazın. İşte bu kadar!

ÖRNEK: SIFRE 11111 2222 >>> 8222'ye bu şekilde gönderiyorsunuz.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlar  90 gün ertelemeli olan kredi onayı alırsa en yakın Burganbank şubesi üzerinden kredi tüketimini gerçekleştirecektir. 

Burgan Bank SMS ile kredi hizmeti müşteriler amacıyla büyük faydalar sağlıyor. Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da tanıttığı hizmetlerle eş güdümlü Türkiye’de faaliyetlerine devam eden Burgan Bank, kredi olanaklarında geniş bir yelpazeye sahiptir. Müşteri adedi çoktur ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir.