TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nda işler, gelen 2 yeni transferle birlikte bambaşka bir yere doğru gidiyor.

TRT 1 ekranlarının geçen yıl en sürpriz işlerinden biri Gönül Dağı oldu. Sımsıcak bir Anadolu hikayesi anlatan Gönül Dağı, başladığı günden bu yana büyük bir ivmeye reytinglerini arttırdı ve cumartesi akşamlarının reytinglerinin zirvesine oturdu. Şimdilerde listenin ilk sırasını bırakmayan Gönül Dağı, pek çok yeni ismin de yıldızını parlattı. Oyuncu kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Ferdi Sancar ve Nazlı Pınar Kaya gibi isimleri bulunduran, özellikle bazı genç yıldızların kariyer basamaklarını ikişer üçer çıkmasını sağlayan Gönül Dağı dizisinin 3.sezonu için ise yeşil ışık şimdiden yandı.

ORTALIK ŞİMDİ KARIŞACAK

2 Nisan akşamı 58.bölümüyle izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor. Milyonların buluşma noktası haline gelen, sıcak bir Anadolu hikayesinin anlatıldığı diziye katılacak 2 yeni oyuncuysa ortalığı birbirine katacak ve senaryoyu bambaşka yerlere götürecek. Anlattığı bizden hikayelerle izleyicinin bizlerin kalbini çalan Gönül Dağı’na gelecek iki yeni oyuncu diziye olan sevgiyi katmerleyecek.

SELAMİ’NİN ABLASI VE AĞABEYİ GELİYOR

İddialara göre Sen Anlat Karadeniz’de canlandırdığı Naciye karakteriyle hafızalarda yer edinen Dilek Denizdelen ve Mustafa Şen, Gönül Dağı dizisine dahil oluyor. Selami karakterinin ağabeyi ve ablasını canlandıracak olan usta oyuncular senaryonun seyrini değiştirecek. Mustafa Şen, Selami’nin ağabeyi İlhami karakterine, Dilek Denizdelen’se Selami’nin fettan ablası Melahat karakterini canlandırarak izleyici karşısına çıkacak.

Bu ikilinin katılmasının ardından Ferses ailesinin maceralarının merak izleneceği ve dizinin renkleceği düşünülüyor. Selami’nin ailesiyle olan miras kavgası bambaşka bir yere taşınıyor. Selami onlara karşı büyük bir mücadeleyle hakkı olanı almak için uğraşıyor. Karısı Neriman’ın da desteğini arkasında hisseden Selami hakkı olanı alabilecek mi?

Ramazan ayının gelişiyle de Gönül Dağı’nın senaryosu daha keyifli bir hal alacak. Eski Ramazanlara olan hasretin giderildiği bölümler izleyici karşısına çıkacak.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!