Ptt üzerinden oluşturulan açıklamada, 4.250 TL'ye kadar ödeme uygulanacağı haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması halinde PTT üzerinden hakkı gerçekleştirebileceğiniz kampanya katılabilir.

Son dakika haberi verildi! PTT Pazartesi günü 4.250 TL ödeme yapmaya başlıyor! Ptt üzerinden oluşturulan açıklamada, 4.250 TL'ye kadar ödeme uygulanacağı haberi geldi. 3 sene vadeye kadar süratli bir şekilde prosedür yapabilirsiniz. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, süratli bir şekilde prosedürlerini gerçekleştirebileceği PTT üzerinden müracaat gerçekleştirmek istiyorlarsa, hem SMS atabilir, hem de Aktif Bank'ın resmi internet sitesi üzerinden müracaatlarını yapabilirler. Nakit ihtiyacınızın olması halinde banka şubelerine gitmeden prosedürlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

PTT kredi müracaatı nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar PTT üzerinden kredi alabilmek istiyorlarsa, cep telefonlarının mesaj bölümünü açarak kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını aratarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeleri kafidir. Yapılacak olan müracaatta, kredi değerlendirmesini, PTT değil, Aktif Bank yapar. Aktifbank yapacak olan bu kredi kampanyasında yurttaşların TC kimlik numarası üzerinden sorgulama yapacak ve 4.250 TL, onay alıp alamadıklarını gösterecektir. Sms ile müracaat gerçekleştirmek isteyen kişiler, ilaveten bankanın emekli maaşı, müşterisi ise PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını 30 50 numarasına göndermeleri halinde 80000 TL'ye kadar değerlendirmeden faydalanacaktır. 

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

Tüketici  kredisi alabilmek isteyen vatandaşlar banka hesabı olması halinde, Passolig kartları üzerinden ya da aktif bankın ne basit sistemi üzerinden de şubelere gitmeden prosedürlerini gerçekleştirerek, kredi müracaatında bulunabiliyor. Son günlerde oluşturulan kredi kampanyaları ile eş güdümlü gelir belgesiz olarak prosedür yapacak olan vatandaşlara PTT, süratli bir şekilde netice verecek ve nakit krediden faydalandırılacaktır.

Ptt şubelerinden müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise cep telefonlarını ve kimlikleri beraberinde olması halinde PTT gişe personeli desteği sayesinde eş güdümlü müracaatını gerçekleştirebilir ve gelir belgesiz 4.250 TL ödeme alabilir.