Son Dakika İstanbul Bağcılar'da gece yarısı akıl almaz olay. Bağcılar'da maskeli bir grup saldırı yaptı. Saldırıda ölü ve yaralı var mı? İstanbul Bağcılar'da saldırıyı gerçekleştiren kim?

İstanbul Bağcılar'da son dakika akıl almaz olay. Bağcılar'da maskeli oldukları görülen bir grup silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda ölen yada yaralanan var mı? 17 Temmuz Bağcılar saldırısını kim yaptı?

Son dakika Bağcılar'da silahlı saldırı

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

İstanbul Bağcılar ilçesinde 17 temmuz 2022 pazar gecesi akıl almaz olay. Maskeli bir grup sokakta silahlı saldıra bulundu. Üç kişinin hafif yaralandığı bilgisi geldiği olayla ilgili emniyet ekipleri geniş bir araştırmaya koyuldu.

İstanbul Bağcılar saldırısı kim yaptı?

Bağcılar Yenigün Mahallesi 623. sokak'ta gerçekleşen saldıra, maskeli bir grup otomobille geldiği sokakta sağlık ocağı önünde üç kişiye silahlı saldıdıra bulundu. Bazı otomobillere de isabet eden kurşunlar bir vatandaşımızı yaraladı. Ancak olayda can kaybı olmaması en büyük şans oldu.

Saldırıyı yapan kim?

Ambulansın ve emniyetin hemen gelmesiyle biri ağır 3 kişi derhal hastaneye kaldırıldı ve tedavilerine başlandı.

Emniyet güçleri olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.