Son Dakika: Market Alışverişi Yapanlar İçin Önemli Haber! Aylık Gıda Harcamasına 140 TL Hediye!

Yapı Kredi'nin Aralık ayına özel kampanyalarına bir yenisi daha eklendi Chippin uygulamasını kullanarak kazanılacak olan 140 TL değerinde faydadan yararlanmak için kampanya katılmak gerekiyor. 1 Aralık'ta başlatılan kampanya yeni yıla kadar geçerliliğini koruyor. Tek seferde yapılacak gıda harcamalarında toplamda 140 TL kazandırıyor. Chippin market üzerinden yapılacak 350 TL ve üzeri harcama 35 TL worldpuan ve ek olarak 35 TL Chippin kazandırıyor. İki farklı günde ayrı ayrı yapılacak olan harcamalarda toplam 70 TL worldpuan ve 70 TL Chippin kazanılıyor. Bu durumda toplamda 140 TL'ye denk gelen faydadan yararlanabiliyor.

Aylık Gıda Harcamasına 140 TL Hediye Kampanyasına Başvuru

Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi! Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi!

World mobil uygulamasını kullanarak kampanya katılım sağlanabilir. Uygulama içerisine eklenmiş kredi kartı ile yapılacak harcamalar geçerlidir. Ön ödemeli kart ya da ticari kartı ile yapılacak harcamalar kabul edilmiyor. Bireysel kredi kartı sürece dahil ediliyor. İade ya da puan kullanımından kaynaklı olarak kazanılan Chippin puanlar hesaptan geri alınır. Her müşteri bir kez bu faydadan yararlanabiliyor. Kazanılan worldpuanlar 7 Ocak 2013 tarihinde kredi kartına yükleniyor.

8 Şubat 2020 tarihine kadar kullanılmaya devam edilebiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin World mobil uygulaması içerisinde yer alan “Hemen katıl” butonuna basılması yeterli oluyor. Chippin market uygulama içerisinde süpermarket alışveriş yapılabiliyor. Talep edilen tüm ürünler İstegelsin aracılığı ile kişiye teslim ediliyor ve bu kampanya kapsamında sunduğu 140 TL Chippin puan kazan kampanyası üzerinde değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.