PTT'de 35.000 TL almak için ihtiyaç kredisi kuyruğu başladı. PTT tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar anında onay alacak ve hesabına para yatıracaktır.

PTT'de 35.000 TL almak için ihtiyaç kredisi kuyruğu başladı. PTT tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar anında onay alacak ve hesabına para yatıracaktır. PTT'de 35.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Kuyruğu: PTT tüketici kredisi olarak yapılan kredi kampanyası ile vatandaşlara ilaç oluyor. Kredi notu düşük olanlara verdiği bu kredide oran 35.000 liraya kadar çıkarıldı. Yapılan yeni planlama ile eş güdümlü PTT şubelerinde uzun kuyruklar oluştuğu ve kişilerin bu kredi kampanyasına yoğun talep gösterdiği ifade ediliyor. PTT doğrultusundan emekli, devlet memuru ve esnaf vatandaşlara verdiği 35.000 TL tüketici kredisi 3 sene vade seçenekleri ile tanımlanır. PTT ile anlaşması tespit edilen Aktif Bank üzerinden verdiği kredilerde kredi politikaları banka doğrultusundan belirlenir. Krediye müracaat yapacak olan vatandaşlar PTT şubesinden anında yapacakları prosedürleri tamamlayabilirler. Alternatif olarak banka ya da PTT şubesine gitmeden sms ile kredi müracaat gerçekleştirmek da mümkündür.

Güncel kredi kampanyası olan PTT tüketici kredisi alabilmek isteyenler telefonun mesaj kısmına KREDI yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazıp 3050 numarasına mesaj atabilirler. Gönderilen mesajın sonrasında alakalı numaraya en kısa vakit amacıyla da geri dönüş yapılır. Eğer kredi müracaat neticesi olumluysa kullanıcı Aktif Bank genel müdürlüğü doğrultusundan aranacak ve bilgi teyit edilecektir.

Emekli maaşlarını PTT şubelerinden alan vatandaşların kredi müracaat vakitleri daha süratli ve kısa olacaktır. PTT bu vatandaşlara emekli kredisi adı altında gereksinim kredisi ve başka bankalardaki borçlar amacıyla borç kapatma kredisi verecektir. Bu sayede vatandaşlar nakit gereksinimlerini basitçe karşılayabilecektir. PTT üstünde ve Aktifbank üstünden kampanya detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?