Son Dakika! El Cezire haberine göre organize suç örgütü lideri iddiasıyla yakalama kararı bulunan Sedat Peker BAE yetkilileri tarafından gözaltına alındı! Sedat Peker Türkiye'ye ne zaman iade olacak?

El Cezire haberine göre hakkında organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker BAE yetkilileri tarafından gözaltına alındığı iddia edildi!

Haberde Sedat Peker'in Türkiye'ye iade edilebileceği yazıldı!

Katar merkezli haber ajansı El Cezire'den bütük iddia! Youtube'da yayınladığı ifşalarla gündemde olan Sedat Peker yakalandı mı?

Sedat Peker’in gözaltına alındığı duyruldu! Sedat Peker Türkiye'ye ne zaman iade olacak? Sedat Peker'in Türkiye'ye iade olması bekleniyor.

Ziraat Bankası HESABI Olanlara 10.000 TL Ödeme Oluyor! TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Alacaksınız! Ziraat Bankası HESABI Olanlara 10.000 TL Ödeme Oluyor! TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Alacaksınız!

AÇIKLAMA GELDİ!

Sedat Peker'in yakalandığı iddiaları yalanladı. Twitter'da Sinem Köseoğlu şu ifadeleri kullandı;

"El Cezire'nin "Sedat Peker'in tutuklandığı ve Türkiye'ye iade edileceği" şeklinde bir haberi, manşeti bulunmamaktadır. Internet sitemizde yayınlanan bir haberde arkadaşımız "Peker'in BAE tarafından tutuklandığı ve iade edileceği iddia edilmişti" şeklinde bir ifade kullanmıştır."