Vakıfbank TC vatandaşı olan herkese kredi vermeye devam ediyor. Krediye ihtiyacı olan vatandaşlarımızın özellikle takip ettiği kamu bankası olan Vakıfbank vatandaşlarımız için bir adım daha ileri...

Vakıfbank TC vatandaşı olan herkese kredi vermeye devam ediyor. Krediye ihtiyacı olan vatandaşlarımızın özellikle takip ettiği kamu bankası olan Vakıfbank vatandaşlarımız için bir adım daha ileri ...

Vakıfbank 19 Yaş Üzerinde Olan Herkese 40.000 TL Veriyor! Üstelik Kimlik ve Gelir Belgesi Şartı Yok! Vakıfbank TC vatandaşı olan herkese kredi vermeye devam ediyor. Krediye ihtiyacı olan vatandaşlarımızın özellikle takip ettiği kamu bankası olan Vakıfbank vatandaşlarımız için bir adım daha ileri gidiyor. İhtiyaçlarızı karşılamanız için 40.000 TL ye kadar kredi veriyor.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Hızlı ve kolay bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştıracak olduğu bu kredi halkımıza can suyu olacak. Gerek eğitim masrafları gerek pandemi gerekse diğer özel ihtiyaçlarınızı artık ertelemenize gerek kalmayacak.

Vakıfbank halkın yanında olmaya devam ediyor ! Vatandaşlarımız arasından 19 yaş ve üstü olan tüm bireyler için 40.000 TL veriyor. Toplum refahının korunması ve hayat pahalılığıyla başa çıkabilmek için 36 aya varan vadeler ile size ödeme planı oluşturuyor. İlgili bankacılık mevzuatları kapsamında bankacılık kuralları ile kişiye özel faiz oranlarıyla kredinize hemen başvurabilirsiniz !

Uygun faiz oranlarıyla halkının yanında olan ve devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank kredi sicili uygun olmayan vatandaşlarımız içinde 1 kefil ile krediden faydalanabilme olanağı tanımaktadır. Özellikle son döneminde artan ihtiyaçların yanında işsizlikte vatandaşlarımızı darda bırakmıştır. Biriken borçların ödenebilmesi için Vakıfbank vatandaşlarımıza uygun faizli kredi veriyor.

Vakıfbank kredi başvuru şartları belli oldu !

Vakıfbank kredisinden faydalanmak isteyenler için kredi başvuru şartları belli oldu. Sizler için şartları hazırladık.

  • 19 yaş üzeri vatandaşlar için 12 aylık sigorta geçmişiyle birlikte bankaya gitmeleri gerekiyor.
  • Daha evvelden Vakıfbank ile çalışmış olmak
  • Vakıfbank'a ait daha evvelden kredi borcu veya kredi kartı borcu bulunan vatandaşların bu borçları da göz önünde bulundurarak başvurması gerekmektedir.

Vakıfbank kredisi nasıl alınır ?

Başvuru yapan vatandaşların öncelikle doğru bir başvuru yapması gerekmektedir ayrıca başvuru şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Vatandaşlar kredilerin alınabilmesi isterlerse kendilerine en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek ön onay için bilgi alabilirler. Ön onay alınması durumunda işlemleriniz tamamlanınca hızlı bir şekilde krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

Vakıfbank gidebilecek vaktiniz veya durumunuzun olmaması durumunda Vakıfbank internet bankacılığı ile sizlere yardımcı olabilmektedir. İnternet bankacılığı şubemizi arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşüp kredi başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.