Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Ziraat Bankasından 1,37 Faizle 200 Bin TL Kredi Fırsatı! Başvurun Kaçırmayın

Üstelik 1,37 faiz oranı ve 180 ay vade seçeneği de mevcut! Ev sahibi olmak isteyenlere Ziraat konut kampanyasının tüm detayları sizlerle...

Ev sahibi olmak isteyenlere Ziraat Bankası'ndan müjde geldi! Ziraat Bankası 200.000 TL 1,37 faizle kredi dağıtıyor! Konut kredilerinde faiz oranları hızla yükselişe geçerken Ziraat Bankasından kaçırılmayacak konut kredisi kampanyası geldi. Ev sahibi olmak isteyenlere kolay kredi ve nakit desteği sağlayan Ziraat Bankası, 120 aya kadar vade seçeneğiyle 200 bin TL anında ödeme yapıyor. Üstelik kefil ve şart da aranmıyor. Ziraat Bankasından %1,37 faiz ve 120 aya kadar vade seçeneğiyle 200.000 TL kredi fırsatının tüm detayları haberimizde sizlerle.

Ziraat Bankası'ndan Konut Kredisi Müjdesi!

Ziraat Bankası müşterilerini ev sahibi yapıyor! Başta konut seferberliği ve pandemi döneminde acil nakit ihtiyacı taşıyan vatandaşlara yönelik yardımlar olsun, her zaman vatandaşın yanında olduğunu hissettiren öncü kamu bankası Ziraat, %1,37 faiz oranıyla konut kredisi veriyor! Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar anında, 200 bin TL kredi kullanarak 120 ay vade ve 1,37 faiz oranlarıyla ev sahibi olabiliyor! Ekspertiz değeri 500 bin TL ve altında olan konut alım-satımlarında %90, 500 bin TL ve üzeri ekspertiz değerine sahip konut alım-satımlarında ise %80 oranında kredi tahsis edilebiliyor. 120 ay hatta 180 aya varan vade seçenekleriyle Ziraat Bankası konut kredisi kullanabilir, ev sahibi olabilirsiniz! 

Ziraat Bankası sunmuş olduğu 200.000 TL, %1,37 faiz oranlı konut kredisi paketleri ile vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ediyor. Devam eden pandemi koşullarında ev sahibi olma hayalini erteleyenler için Ziraat'ten müthiş destek paketi geldi. Cazip ödeme planları ve uygun vade koşullarıyla hemen bugün ev sahibi olabilirsiniz! 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvuru Şartları

Ziraat Bankası'ndan 1,37 faiz oranı ve 180 ay vade seçeneğiyle konut kredisi kullanmak için Ziraat Bankası Şubelerine müracaat etmeniz ve bu müracaat sırasında başvuru formu, T.C. Kimlik, Nüfus cüzdanı veya Sürücü belgesi fotokopisi, çalışma durumuna göre gelir belgesi bordro vs., satın alınacak konutun tapu belge fotokopisi ve banka tarafından istenecek diğer evraklar hazır bulundurulmalıdır.

Ziraat Konut kredisi başvuruları Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat Mobil uygulaması ve İnternet bankacılığı üzerinden alınabilmektedir. Ayrıca SMS, ATM ve Çağrı Merkezi üzerinden de Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.