Son faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyen, acil nakit ihtiyacı olanlara açıklandı. İşte o bankadan detaylar...

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından bankalara gönderilen nakit avans kampanyasının kısıtlanmasının ardından birçok banka faizlerini yükseltti ve menkul kıymet tesisi bazında Merkez Bankası’nın bankaların inisiyatifine bıraktığı nakit avansı sonlandırdı. Bu doğrultuda acil nakit ihtiyaçlarında kredi kartlarından nakit avans çekimi yapan müşteriler maddi anlamda sıkıntı çekmeye başladı.  

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

Nakit avans birçok vatandaşın maddi anlamda kurtarıcı konumunda olan ve düşük faizlerle ile ödeme seçeneği sunulan bir kurtarıcı iken şimdi vatandaşlar nakit bulma konusunda problem yaşıyor. Garanti BBVA ise son faizsiz nakit kampanyası ile vatandaşların karşısına çıktı. Şu an bankaların faizsiz nakit kampanyaları bitmiş durumda. Ancak Garanti BBVA kampanyasını sürdürüyor. İşte detaylar... 

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKA

GARANTİ BBVA FAİZSİZ NAKİT BAŞVURUSU 

Garanti BBVA, tüm bankalar faizsiz kredi, faizsiz taksitli nakit avans kampanyalarını kaldırmış ve kredi faizini yükselmişken vatandaşlara son bir destek sağlıyor. Kendi bankası nezdinde faizsiz nakit avans kampanyasına başvuruları sürdürüyor. Ancak acil nakit ihtiyacı olan ve faiz ödemek istemeyen vatandaşların elini çabuk tutması gerekiyor. Başvurular 31 Mayıs 2023 tarihinde sonlanıyor. 

Garanti BBVA faizsiz nakit çekmek isteyen vatandaşlar için başvurulara son 4 gün kaldı. Başvuru işlemleri içinse özellikle online kanallar kullanılması gerekiyor. Yeni müşteri olacak vatandaşlar Garanti BBVA internet şubesi, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş aracılığı ile müracaat edebilmektedir. Bir kereliğe mahsus olan bu kampanyada 10 bin TL’ye kadar faizsiz nakit çekilebilmektedir. 

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

GARANTİ BBVA FAİZSİZ NAKİT KAMPANYASI 

Garanti BBVA’ya ilk kez müşteri olacak ve kredi kartını kullanmaya başlayacak olan vatandaşlara özel Garanti BBVA faizsiz taksitli nakit avans sunmaktadır. Son 4 gün içinde başvurularını gerçekleştiren vatandaşlar kartları onaylanır onaylanmaz mobil üzerinden, kart gelmeden işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 10 bin TL’ye kadar çekilecek olan masrafsız ve faizsiz nakit için 6 ay vade imkanı sunulmaktadır.