Kanalların yaz dizileri için hazırlıkları devam ediyor. Pandemi nedeniyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Ancak 2021 yaz ayı için birçok dizi başlamak için gün sayıyor. Bunlardan bir tanesi de Fox TV ekranlarında yayınlanacak. İşte dev kadrolu di

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor. Yaz sezonunda yine romantik komedi tarzındaki diziler ile reyting savaşları tam gaz devam edecek.

Fox TV'den romantik komedi dizi!

Fox Tv'den iddialı bir dizi geliyor..Güney Kore’nin dikkat çeken bir yapımı olan, orijinal ismi Canning Single Lady olan diziden uyarlanacak olan dizinin henüz adı belli olmasa da başroller belli oldu.

Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda Umut Kırca oturacak. Dizinin senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsay yazıyor. Başrollerinde ise Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alıyor.

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veren Melisa Döngel sezon arası verilen diziden ayrılıp yeni diziye geçti. Burcu Özberk, en son Çocukluk dizisinde , İlhan Şen ise Seni Çok Bekledim dizisinde ve son olarak Burak Yörük de Baraj dizisiyle dikkatleri çekmişti.

Başarılı oyuncuların yer alacağı dizinin çekimlerine bayramdan sonra başlanacak. Merakla beklenen dizi Haziran ayında yayın hayatına başlayacak.