13 milyon emekliye güzel haber geldi. Emeklilere ödeme yapılıyor. İşte 13 milyon emekliye yapılacak o ödeme tutarı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Emekli vatandaşlara bir duyuru yapıldı ve paraya ihtiyacı olanlar sürpriz bir haber aldı! Yapı Kredi Bankası emeklilik promosyonu kampanyası hakkında duyuru yaptı. Bu noktada emekli maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl maaş almayı garanti eden emeklilere 5 bin 250 TL'ye kadar tazminat ödeneceği açıklandı. Ayrıca Yapı Kredi, kurumdan emekli maaşını alan ve emekli aile üyelerine referans olan kişilere 2500 TL'ye kadar ödeme yapacak. Bu promosyonun süresi ise 31 Temmuz'a kadar sürecek...
 
Promosyon 31 Temmuz Tarihinde Sona Erecek
 
Yapı Kredi Bankası müşterilerinin SGK ( SSK / Bağ-Kur / Emekli Sandığı) maaşlı bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri de bildirildi. Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası'nın 4 Nisan - 31 Temmuz 2022 tarihleri ​​arasında geçerli olduğu belirtildi. SGK maaşlı emekli örneği olarak Banka tarafından yapılan açıklamada, “Yapı Kredi Bankası müşterilerinin kampanyaya şubelerimiz, müşteri iletişim merkezimiz ve Yapı Kredi Mobil üzerinden katılabilecekleri belirtilmiştir” denildi.
 
Kampanya Hakkında Tüm Bilgiler
 
Kampanyanın ayrıntılarıyla ilgili olarak duyuruda şu bazı önemli açıklamalar da yer aldı. Söz konusu emeklinin, Yapı Kredi'ye maaş transferi ve terfi talebinde bulunduğunda kendisine verilen kodu Şube/Müşteri İletişim Merkezi personeline bildirmesi veya Yap Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden maaş transferi işlemlerinde bu kodu girmesi gerekmektedir. Emekli müşterilerin tavsiye programına katılabilmeleri için kodu girmeleri ve promosyon taahhüdü vermeleri gerekir. Sadece bir kişi bir emekliyi referans olarak kullanabilir. Yönlendiren müşteriye verilen kodu yalnızca emeklilerin kullanmasına izin verilir.
 
En Fazla 10 Kişiye Referans Olunabiliyor
 
Bir tüketici kampanyaya en fazla 10 kişiyi önerebilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri, SGK (SSK / Bağ-Kur / Emekli Sandığı) emekli maaşını referans kişiden bankaya aktaran her müşteri için 250 TL ve toplam 2.500 TL kazanma hakkına sahiptir.
 
Yapı Kredi Üzerinden Emeklilere 5 Bin 250 TL'lik Promosyon
 
Türkiye'de milyonlarca emekli, Yapı Kredi'nin ürün ve hizmetlerinden yararlanmaya devam ediyor. 31 Temmuz 2022 tarihine kadar üç yıl süreyle emekli maaşı yatırmak için Yapı Kredi'yi seçen emeklilere 5.250 TL'ye varan nakit promosyon fırsatı sunulmaktadır. Aylık net gelir 1.500 TL'ye kadar ise 3.500 TL, 1.500 TL-2.499 TL 4.250 TL arası, 2.500 TL ve üzeri ise 5.000 TL nakit promosyon fırsatı sunulmaktadır. Kampanya kapsamında maaşını herhangi bir ek kriter olmaksızın yatırmak için Yapı Kredi'yi seçen emekliler. Ayrıca, maaşlarını Yapı Kredi'ye aktaran emekliler, 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermeleri halinde, ödeme düzeylerine bakılmaksızın 100 TL'lik ekstra nakit ikramiye alma şansına sahip oluyorlar.
 
Tüm bu avantajlara ek olarak, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar ilk kez kredi kartı alan ya da başvuru tarihinden önceki üç ay içinde mevcut kartı/kartları ile herhangi bir alışveriş yapmamış olan Yapı Kredi müşterisi emekliler, promosyon, kampanya başlangıcından 31 Temmuz 2022 tarihine kadar toplam 500 TL alacaktır. Harcama sonrasında ise 150 TL nakit promosyon alınabilecektir.
 
Yapı Kredi Bankası'ndan İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?
 
En popüler özel banka olan Yapı Kredi Bankası'ndan kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarından SMS göndererek acil ihtiyaçlarını karşılamak için kullanacakları 30 Bin TL'lik kredi kampanyasına katılabiliyor. SMS ile başvurmak için TC kimliğinizi ve aylık gelirinizi 44 11'e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.