Sosyal medyada paylaşılan görüntüler gündem oldu. Eylem Amine Altunkaynak kimdir? Sorusu ise en fazla aratılanlar arasına girdi. Peçeli Bilinçaltı ve kuantum uzmanı servet kazanıyor. İşte haberimizin detayları

Eylem Amine Altunkaynak kimdir? Sorusu en fazla merak edilenler arasına girdi. Instagram'da "gelisim_devam_ediyor" adlı hesap bağlamında  paylaşım yapan ve kendisini NLP, kuantum ve bilinçaltı uzmanı olarak tanıtan Eylem Amine Altunkaynak'ın görüntüleri sosyal medyada infial yarattı. Altunkaynak, "Bilinçaltı, metafizik, kuantum, çakra" gibi ifadelerle lüks restoranlarda seminer veriyor. Sosyal medyada kendini bilinçaltı uzmanı olarak tanıtıp, lüks restoranlarda seminerler veren şahsın görüntüleri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Ücretlerinin ise 1300 TL ile 57 bin TL aralığında bulunduğu görüldü.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Bilinçaltı ve kuantum nedir?

Yıllar içerisinde biriken olumsuz hisleri, kötü hisleri, aşırı korku, aşırı öfke, yalnızlık, suçluluk, değersizlik, emniyetsizlik duygusu gibi olumsuz hislerin ve negatif kısıtlayıcı sınırlayıcı bütün kök inançların boşaltılmasına bilinçaltı hijyenikliği denir. 

Bunlar ise bizim istemediğimiz, değiştirmek istediğimiz davranışlarımızın ya da psikolojik problemlerimizin temelindeki olumsuz hisler ve inanç kalıplarıdır. 

Metafizik nedir?

Metafizik, felsefenin bir dalıdır. İlk felsefeciler tarafından, “fizik bilimlerinin ötesinde kalan” manasına gelen “metafizik” kelimesi ile felsefeye kazandırılmıştır. İncelemeleri varlık, varoluş, evrensel, özellik, ilişki, sebep, uzay, zaman, tanrı, hadise gibi kavramlar üzerinedir.

Metafiziği tanımlamaktaki zorluk Aristoteles’in bu alana adını verilen yüzyıldan bu yana bu alanın gösterdiği değişimdir. Metafiziğin hususu olmayan konular metafizik içine dâhil edilmişlerdir.