Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 puanları yine merakla aranıyor. En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 haftanın finali bölümü ile ekranlara gelirken bu hafta kazanacak olan yarışmacı izleyiciler tarafından da heyecanla takip ediliyor. Peki, En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile yayınlanan En Hamarat Benim yarışmasında haftanın finali başlıyor. Bu haftada birbirinden iddialı beş yarışmacı hafta başından bu yana yeteneklerini gösterdi temizliği ve hamaratlığı ile çok konuşuldu. Masalarda yaşanan tartışmalarda haftaya damga vururken bugün bir yarışmacı haftanın kazananı olacak ve büyük ödülü alacak. Ekran başındaki izleyiciler tarafından da ilgiyle takip edilen en hamarat benim yarışmasında kazanan isim merakla bekleniyor. Peki, En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 puanları

En Hamarat Benim haftanın finali bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacı bugün hünerleri bu hafta bir hünerlerini gösterdi ve bugün de sıra haftanın son yarışmacısında.  Bugün yapılacak olan puanlamaların sonuçlarına göre en hamarat benim de haftanın finali bu etabına geçilecek. Kadir Ezildi’nin verdiği puanlar da ortaya çıkardıktan sonra haftanın kazananı belli olacak. En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 puan durumu sonuçları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

en-hamarat-benim-8-nisan-2022-puanlari-8-nisan-en-hamarat-benim-bu-hafta-kim-kazandi-2

En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı?

Hafta başından bu yana beş yarışmacının haftanın birincisi olabilmek için mücadele ediyor en hamarat benim yarışmasında haftanın finali geldi çattı. Bugün toplam puanlar da en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın birincisi olacak aynı zamanda 15.000 TL para ödülü kazanacak. En Hamarat Benim 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta kazanan Emine Hanım oldu.