İki günür madencinin cenazesine katılan Fahrettin Koca ve Süleyman Soylu'nun kameraya yansıyan gülüşme anları gündem oldu.

Bartın’da maden ocağındaki patlamada hayatını kaybeden bir madencinin cenazesinde kulaktan kulağa konuşup gülüşen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medyada tepki toplamaya devam ederken, sonunda muhalefet kanadından da kınama geldi.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Bartın'ın Amasra ilçesinde Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü maden ocağında meydana gelen patlama ve 41 işçinin dehşet veren ölümü "ihmal" ve "cinayet" olarak tartışılmaya devam ederken, yürekleri yakan madencinin cenazesinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kulaktan kulağa konuşup gülüşmesi dikkat çekmişti.

Son olarak CHP Milletvekili Mehmet Göker de, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın hayatını kaybeden madencinin cenazesinde gülüştükleri görüntüleri paylaşarak “Fahrettin Koca ile Süleyman Soylu cenazede gülünmez. Biraz olsun saygı!!” dedi.

Fahrettin Koca ve Süleyman Soylu'nun bir madenci cenazesinde yürekler yanarken neden ve neye güldükleri ise halen merak konusu olmaya devam ediyor...

BARTIN MADEN PATLAMASI GÖRÜNTÜLERİ: Bartın Amasra Maden Ocağı Patlaması Video ve Görselleri, Son Durum Nedir? - TGRT Haber