İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Başdanışmanı Mazhar Yıldırımhan, söylediği sözlerle tüm dikkatleri Soylu cephesine çekti...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Başdanışmanı Mazhar Yıldırımhan, söylediği sözlerle tüm dikkatleri Soylu cephesine çekti...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz Turu sırasında otobüs içerisinde basın mensupları ile çekilen fotoğraf, sosyal medyada iktidar muhalifi seçemen tarafından eleştiri yağmuruna tutulurken, konuya iktidar tarafının sessiz kalması da uzun sürmedi.

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Başdanışmanı Mazhar Yıldırımhan, iktidarr yanlısı medya mensuplarının İmamoğlu karesinde görülmesine olan yorum ve açıklamalarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medya üzerinden, özellikle Karar Gazetesi yazarı Akif Beki’yi hedef alan Soylu danışmanı “Şahsiyet ve onurunu menfaatleri ile takas eden çok insan tanıdık.Ama bizim mahallemizin suyunu ve ekmeğini yiyip de karşı mahalledeki arkadaşların kucağına oturana da şahit olduk.” cümleleri ile otobüs karesine seslendi.