Emekli promosyonu alarak bir nebze olsun rahatlayan emeklilerin yüksek enflasyon eş güdümlü borçları da tavan yapmıştı. Sabah gelen haberle borçlar kapanıyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Emekli göbek attı... SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklisine müjde tüm borçlarınız sıfırlanıyor! Bu yazın sonuna doğru başlamış olan emekli promosyonu için maaşların taşınması esnasında emekliler bir sorun ile karşılaştılar. Son dönemde olan ani pahalılık ve pandemi sürecinde yaşanan sorunlar yüzünden oldukça büyük miktarlarda artan borçları yüzünden emeklilerin bankalara borçları tavan yapmıştı.

Üstelik Düşük Faiz Olanağı

Alacakları emekli promosyonu ile yeni ihtiyaçlarını da karşılamaları elbette mümkün. Bunun yanında tek bir çatıda toplayacakları farklı borçları ödeme şartları da oldukça cazip. Bu borcun faizi diğer borçlarının faizinden çok daha düşük olacak.

Toplamda 100 bin TL’ye kadar olan geçmişten kalan borcunuz bu işlemi yaptırarak tek çatıda düşük faiz ile toplanmış olmasının yanı sıra yeni promosyon da derdinize deva olacak.

Bu olanağı çok sayıda SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklisi ile dul ve yetiminin kullanacağı ve bu şekilde büyük bir sorundan kurtulacakları kesinleşmiştir.

Süreci iyi değerlendirmek amacı ile Yapı Kredi Bankası şubelerinde yığılmalar olacağı şimdiden görülmektedir. Bu işlemi yaptıracak emekli maaşı almayı hak eden kişilerin bir an önce harekete geçmesinde fayda vardır.

ilan365.net özel haber