Ziraat Bankası yeni kampanyasını duyurdu! Resmi açıklama az önce geldi.

Ziraat Bankası yeni kampanyasını duyurdu! Resmi açıklama az önce geldi. Ülkemizin en prestijli kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, yeni kampanyası ile müşterilerini memnun edecek. Ziraat'in yeni kampanyasına göre başvuru yapıp kampanyaya katılım sağlayan tüm banka müşterilerine 1.250 TL nakit hediye ödemesi yapılacak. Ziraat Bankası tarafından duyurulan yeni kampanyanın tüm detayları haberimizde sizlerle...

Ziraat Bankası müşterilerine özel yeni kampanyasını az önce duyurdu! Resmi açıklama geldi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruyla kampanyaya katılım sağlayan tüm banka müşterilerine özel 1.250 TL hediye Bankkart Lira verileceği aktarıldı. Kampanyanın şartları da detaylı olarak merak ediliyor. Tüm Ziraat Bankası müşterileri yararlanabilecek! Kart sahiplerine 1250 TL bankkart lira ödeme verilecek.  

Ziraat Bankasından 1250 TL Hediye Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamayla, TatilBudur’da tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişe 750 TL Bankkart Lira veya 12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişe 1.250 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi.

Ziraat Bankası tarafından duyurulan kampanya 4 Kasım 14 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım Ziraat Bankkart Mobil uygulaması üzerinden veya bankkart.com.tr adresinden yahut da SMS ile sağlanabilecektir.

SMS ile kampanyaya katılmak için Ziraat Bankası sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Katılım şartları sağlayamayan müşteriler, söz konusu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bankamatiklerde Yeni Dönem: Artık Sadece 3 Kağıt Para Çekilebilecek! Bankamatiklerde Yeni Dönem: Artık Sadece 3 Kağıt Para Çekilebilecek!

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1.250 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanya, bireysel müşterilerimizin Bankkart ile yapacakları harcamalar için geçerlidir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.