Steam bir oyunu daha ücretsiz yaptı. Eğer ay sonuna kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz para vermek zorunda kalmazsınız. Peki oyunun gerçek fiyatı kaç TL? İşte Sludge Life oyununun konusu ve fiyatı...

Steam, önemli bir oyunu ücretsiz olarak verme kararı aldı. Üstelik bu oyunun piyasa değeri 150 TL. Eğer belirli tarihler arasında oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun kalıcı olarak size ait olacak. Herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmayacaksınız. Steam ile ilgili bu gelişme sonrasında ise oyunu nasıl Steam üzerinden bedavaya oynayabileceğiniz anlatalım.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Sludge Life Bedaya Nasıl Alınır?

Steam üzerinden Mağaza kısmına gelerek arama bölümüne Sludge Life yazmalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan oyuna tıklayın ve kütüphanenize 150 TL yerine 0 TL'ye yani ücretsiz olarak ekleyin. Oyun artık tıpkı satın almışsınız gibi size ait olacak.

Sludge Life Oyunu Konusu Nedir?

Oldukça pis bir dünyada geçen oyun, temel olarak 3D boyutlu ve macera üzerine kuruludur. Oyunu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. İlgi çekici bir konuya sahip olmasından ötürü oyuncular tarafından tercih ediliyor.
30 Mart'a Kadar Ücretsiz! 
30 Mart 2023 tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz durumunda oyun sizin oluyor. Ancak bu tarihten sonra kütüphaneye eklemeye çalışırsanız 150 TL ödemelisiniz.