Survivor 2020 seyirci olarak başvuru nereden yapılır? Survivor'a nasıl katılabilirim. Survivor 2020 başvuru formu doldur. Survivor başvuru formu doldurma yeri neresi? Survivor'da Ünlüler ve Gönüllülerle yarışmak için yeni oyuncular dahil oluyor. Survivor'a nasıl katılabilirim.Survivor 2020'ye seyirci olarak nasıl katılabilirim! 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


Ekranların fenomen yarışması Survivor yeni sezon bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Survivor 2020'ye seyircilerin de yarışmacı olarak katılmasına hak tanındı. Peki, Survivor 2020 seyircileri yarışmaya katılmak için ne yapmalı? Kimler, Survivor'a yarışmacı olarak katılabilir? İşte detaylar...Survivor 2020 Survivor 2020'ye seyirci olarak nasıl katılabilirim! TV8'in izlenme rekorları kıran yarışması Survivor da heyecan katlanarak artmaya devam ediyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışma 2020 sezonunda daha renkli bir hale getiriliyor. Haftanın beş günü ekrana gelen Survivor, seyircilerin yakın takibi ve ilgisi sayesinde izlenme rekorları kırmayı başarıyor. Seyircinin yarışmaya olan katkısını daha da artırmak istediğini açıklayan Acun Ilıcalı, formatta düzenlemeler yaptıklarını belirtti. Buna göre Survivor seyircileri yarışmacı olarak birer hafta Dominik'te mücadele edebilecek.Seyicinin dinamik katılımı sayesinde ilginin daha da artmasını planladıklarını belirten Acun Ilıcalı, önümüzdeki haftalardan itibaren başvuruları değerlendirmeye başlayacaklarını ifade etti. Buna göre Survivor seyircilere TV8'in resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru da bulunabilecek. Survivor'ı fanatiklik düzeyinde yakından takip eden seyircilerin yarışmaya katılma şansı daha fazla olacak. Seyirciler yarışmacılarla birlikte parkurda mücadele edebilecekler.Seyirciler arasından seçilecek olan yarışmacıların deneme parkularında belirli bir seviyede olması talep ediliyor. Yarışmayı kazanmaları halinde de seyircilere özel hediyeler verilecek. Seyirciler ada hayatında yarışmacılarla birlikte yaşayamayacaklar. Çünkü, dışarıdan nasıl göründüklerine dair bilgi almalarının önüne geçilmek isteniyor. Survivor 2020 seyircileri arasından başarılı olan kişiler önümüzdeki yıllarda yarışmacı olarak kadroya dahil olma hakkı kazanabilecek. Her yıl binlerce kişinin başvuruda bulunduğu Survivor'a yoğun bir ilgi oluyor. 2020 Survivor seyirci olarak yarışmaya katılacak kişilerin sporla iç içe olmasına dikkat edilmesi bekleniyor. Ayrıca, renkli bir karakterleri olması da yarışmanın izlenirliğini etkileyeceği için önemli bir faktör olarak kabul ediliyor.


Editör: İlan35