Survivor YAsin Telefon numarası ne? Survivor Yasin telefonu bugün son dakika google a çok sorulan sorulardan olmakta iken, ifşa edilen numarası sonrasında on binlerce mesaj ve arama olduğu açıklandı. Yarışma programlarındaki sivri diliyle ünlü olan Survi

Survivor YAsin Telefon numarası ne? Survivor Yasin telefonu bugün son dakika google a çok sorulan sorulardan olmakta iken, ifşa edilen numarası sonrasında on binlerce mesaj ve arama olduğu açıklandı. Yarışma programlarındaki sivri diliyle ünlü olan Survivor Yasin lakabıyla herkes tarafından bilinen Survivor Yasin telefon numarası nı merak eden binlerce kişi  varmış demek ki. Öyle ki kendisine mesaj atan arayan soran hayranları adeta bir ünlünün numarasına ulaşılmış gibi dikkat topladı. Survivor'dan sonra karşımıza Masterchef te çıkan ve 3. lük kazanan Yasin Obuz, sivri dilliliği ve tavırlarıyla adeta sürekli dikkatleri üzerinde toplamaktaydı. 

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!
Kendisi tarafında açıklanan bilgi de telefon numarasının dağıtıldığını söylerken on binlerce arama ve mesaj sonrasında numarasını değiştirdiğini belirtti.  Obuz açıklamasında, "Numaram dağıtılmış o yüzden 7-8 saattir yoktum. Şimdi numaramı değiştirdim. Oh be" dedi. Sosyal mdya da şu sıralar en ok konuşulan konularda olan Survivor Yasin telefon numarası acaba Yasin Obuz'un gündem çalışması mı diye de merakla soruldu. ŞARKISI ÇIKIYORÜnlü olma yolunda emin adımlarla devam eden Yasin Obuz yeni şarkı çıkaracağını çaıklarken rap türünde olduğunu belittiği parası için de sosyal medyahesabından aıklama yaptı. Yasin, "Başlıyoruz bummm! Hadi şans dileyin" mesajı ile takipçilerine müjdeyi verdi. SURVİVOR YASİN KİMDİR?21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.