Survivor'da 4. Diskalifiye şoku! TV8 ekranlarında yayınlanan ve eski reytinglerini mumla arasa da yükselme döneminde yer alan Survivor 2021'de sevilen yarışmacı programa veda ediyor! Survivor 2021'de 4.

Survivor'da 4. Diskalifiye şoku! TV8 ekranlarında yayınlanan ve eski reytinglerini mumla arasa da yükselme döneminde yer alan Survivor 2021'de sevilen yarışmacı programa veda ediyor! Survivor 2021'de 4. Diskalifiye gerçekleşiyor.

Survivor 2021'de 4. Diskalifiye!

Survivor 2021'de büyük şok! Survivor'da bir diskalifiye daha gerçekleşiyor. Survivor sakatlıklar nedeniyle tarihin en kötü günleri yaşanan yarışmadı bir diskalifiye daha. Emin Günenç, Meryem Kasap ve Cemal Hünel sakatlıkları nedeniyle veda ettiği Survivor'da 4. diskalifiye gerçekleşiyor.

Reşat Survivor 2021'e veda ediyor!

Survivor 2021'de Reşat şoku yaşanıyor. Sakatlığı nedeniyle ilk bölüm Acun Ilıcalı'nın diskalifiye olabilir dediği Reşat uzun süre programda kalmak için direnmişti. Şimdi ise Reşat kırık parmağıyla uğraşıyor. Reşat'ın parmağının kırıktan bir tık öte olduğu ve geçme ihtimali olmadığı Metin Kuş tarafından Acun Ilıcalı bildirildi!

Acun Ilıcalı beni bekleyin dedi!

TV8 patronu Acun Ilıcalı, ortağı ve yakın arkadaşı Esat Yontunç'un annesi Emel Anne'yi kaybetmenin şokunu yaşıyor. Emel Yontunç cenazesi için İstanbul'da bulunan Ilıcalı ve ortağı Yontunç, Survivor 2021'de Reşat'ın durumu için bizi bekleyin dediği ve Acun ve ortağı programa dönmesiyle vedanın gerçekleşeceği öğrenildi!

Poyraz'ın yanında yer almıştı!

Reşat Survivor gelmeden önce sosyal medya fenomeniydi. Ancak sevenleri Poyraz'ın yanında yer almasıyla Reşat'a tepki göstermeye başlamıştı. Takım için önemli isimlerden birinin bu hafta veda etmesiyle gerçekleşen Survivor elemesi sonrası Gönüllüler sürekli olarak kaybetmeye başlamıştı.

Reşat'ın vedası sonrası Survivor'a yedeklerden bir isim daha gelerek son gelen kişi olacak ve Survivor 2021'de artık yeni yarışmacı gelmeyeceği öğrenildi!